Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka praca w domu/internecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaka praca w domu/internecie? (/Temat-Jaka-praca-w-domu-internecie-111499)



Jaka praca w domu/internecie? - grzybu77 - 01-04-2015 16:23

Szukam jakiejś pracy w której można dorobić się miesięcznie 200-300 zł. Słyszałem że są buxy czy jakoś tak i na tym się da tylko ja się ani grama na tym nie znam więc proszę was o jakieś rady za co mógłbym się wziąć Smile Szukałem na internecie poradników ale wszystkie były stare i nie aktualne


RE: Jaka praca w domu/internecie? - broofie - 01-04-2015 16:32

Przegladnij forum to sie dowiesz wiecej niz chcesz wiedziec.


RE: Jaka praca w domu/internecie? - 9Jarek9 - 01-04-2015 16:55

(01-04-2015 16:23)grzybu77 napisał(a):  Szukam jakiejś pracy w której można dorobić się miesięcznie 200-300 zł. Słyszałem że są buxy czy jakoś tak i na tym się da tylko ja się ani grama na tym nie znam więc proszę was o jakieś rady za co mógłbym się wziąć Smile Szukałem na internecie poradników ale wszystkie były stare i nie aktualne
To coś słabo szukałeś:
http://zarabiam.com/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279
Cały dział na forum z aktualnymi poradnikami.


RE: Jaka praca w domu/internecie? - grzybu77 - 01-04-2015 19:16

Akurat wasze forum znalazłem inaczej niż wpisywałem może dlatego. A chciałem się dowiedzieć od kogoś kto ma już jakieś doświadczenie w tym.

Czyli mówisz że opłaca się zacząć na tym portalu qassa? I oprócz tego pasuje jeszcze coś dodać czy na samej qassie idzie zarobiźć te 200-300 zł mc?


RE: Jaka praca w domu/internecie? - nitram - 01-04-2015 21:03

nikt po nos pieniędzy ci nie podsunie, musisz się wykazać chęcią do pracy a najlepiej zacznij działać, przeszukaj forum znajdz mentora pomyśl może po przeczytaniu kilkuset tematów sam wpadniesz na jakiś własny pomyśl na zarobek temat do zamknięcia.

Jak nie chcesz wędki ja Ci mogę dać rybę załóż konto w banku z linku w mojej sygnaturze a dostaniesz 55 zł.
P.S. i nie wszyscy nadają się do zarabiania w internecie tak jak nie każdy może być mechanikiem, malarzem, muzykiem itp. a po drugie w jeden dzień nie nauczysz sie zarabiać takich kwot nawet w miesiac może być trudno


RE: Jaka praca w domu/internecie? - venzer - 01-04-2015 21:10

Na początek polecam skracanie linków, jak się wciągniesz to może jakieś programy partnerskie.


Jaka praca w domu/internecie? - surfer0700 - 01-04-2015 21:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.