Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Liquidy oraz akcesoria do e-papierosów firmy Trendy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Liquidy oraz akcesoria do e-papierosów firmy Trendy (/Temat-Liquidy-oraz-akcesoria-do-e-papierosow-firmy-Trendy-111498)

Strony: 1 2


Liquidy oraz akcesoria do e-papierosów firmy Trendy - MartinS - 01-04-2015 16:20

Sprzedam Liquidy oraz akcesoria do e-papierosów firmy Trendy.


Mam na sprzedaż masę liquidów o różnych mocach i pojemnościach (10ml, 30ml oraz 50ml) oraz wszystkich dostępnych smakach. Akcesoria od grzałek, clearomizerów, baterii po same ładowarki i całe zestawy.

Wszystkie rzeczy są nowe, nigdy nie używane.
Do zakupów powyżej 80zł przesyłka gratis. Przy zakupach powyżej 100zł wybrany liquid 10ml gratis.

Kontakt:
gg586745 lub PW

Cena: 15-30% taniej niż w sklepie (http://www.trendy.net.pl/sklep/index.php )
Przykładowo:
za liquid 50ml (49zł) płacimy 34zł (-30%)

-30% na liquidy i grzałki/clearomizery
-15 na baterie
Reszta do ugadania.

Model płatności: przelew bank/paypal

[Obrazek: 6tyDgSB.jpg]
[Obrazek: dt8BZAr.jpg]
[Obrazek: IwMDjya.jpg]
[Obrazek: I4plKMX.jpg]
[Obrazek: Z6EjOsX.jpg]


RE: Liquidy oraz akcesoria do e-papierosów firmy Trendy - Skrypter21 - 01-04-2015 17:14

Przy kupnie większej ilości można liczyć na mały rabacik? impreza


RE: Liquidy oraz akcesoria do e-papierosów firmy Trendy - MartinS - 02-04-2015 01:54

Owszem Smile Mimo i tak dużej obniżki na dodatkową zniżkę możesz liczyć Smile


RE: Liquidy oraz akcesoria do e-papierosów firmy Trendy - Liromir - 02-04-2015 02:26

polecasz te liquidy? nie słyszałem nic o tej firmie


RE: Liquidy oraz akcesoria do e-papierosów firmy Trendy - MartinS - 02-04-2015 02:40

Polecam w 100%. Liquidy nie są robione na bazie wody = nie kończą się szybko no i dodatkowo mamy więcej dymu. Palę od prawie dwóch lat. Normalne fajki paliłem 5lat a teraz jak czuje dym jest mi niedobrze. Trendy jest mega popularne w sklepach stacjonarnych, zaraz obok milda, provog (czy jakoś tak), p1 i e-smoking world, z tym że większość z nich robi liquidy na bazie wody = syf. Nie jest to żaden chińczyk a porządny i dobry produkt Tongue


RE: Liquidy oraz akcesoria do e-papierosów firmy Trendy - 4funsecond - 02-04-2015 06:40

Ale przecież oni tam mają na grafice strony "-30 procent do trendy" :/


RE: Liquidy oraz akcesoria do e-papierosów firmy Trendy - MartinS - 02-04-2015 12:37

4funsecond, zgadza się. Ale obecne ceny np 50ml za 49zł jest już po ich obniżce "-30%" Smile Bo to nieaktualizowana strona a promocja świąteczna -30% widnieje tam już od poprzednich świąt. Wcześniej były po 50-60zł. U mnie jest najtaniej, bo po prostu sam tego wszystkiego nie wypalę, a mi zalega Smile Na każdym stoisku jest ta promocja "-30%" i płacicie po takich cenach jak na stronie. Tutaj praktycznie po cenach hurtowych.


RE: Liquidy oraz akcesoria do e-papierosów firmy Trendy - Liromir - 02-04-2015 13:11

poleć jakieś 2 smaki to wezme 2x 50ml i 10ml Orange. Wszystkie high 18ml


RE: Liquidy oraz akcesoria do e-papierosów firmy Trendy - Skrypter21 - 02-04-2015 13:51

Czym się różnią te górne baterie od tych co są na dole (zdjęcie 3)? Nie znam się dlatego pytam Big Grin


RE: Liquidy oraz akcesoria do e-papierosów firmy Trendy - MartinS - 02-04-2015 16:40

Liromir, jeżeli tytoniowy to lm lub camel, palilem oba i polecam. Do tego zawsze dorzucam krople mentola i wiśni i jest bardzo dobre Smile

Baterie różnią się gwintem i rodzajem clearomizera, ja mam vgo czyli grzałka górna. Ponoć dolna daje więcej dymu ale wg mnie jest tak samo.