Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis obsługujący tokeny fb - zapraszam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Serwis obsługujący tokeny fb - zapraszam (/Temat-Serwis-obslugujacy-tokeny-fb-zapraszam-111454)

Strony: 1 2 3


Serwis obsługujący tokeny fb - zapraszam - Ragnar - 31-03-2015 23:48

Witam Serdecznie,
Widząc jak szybko rozwija się branża, gdzie tokeny fb stały się głownym narzędziem do zarabiania to również potrzeba jakoś te tokeny korzystnie wykorzystać.
Chciałbym Wam przedstawić serwis, który pomoże Wam pomnożyć dochody.
Reklamuję to jako mój projekt i jako osobę, która chętnie podejmie się innych wyzwań Smile
Strona jest skonfigurowana na dobrym VPS'sie - niestety domeny nie kupił, gdyż jest zbędna. Dopiero jak się rozwinę jakoś fajne z projektami to pomyślę o domence Smile
Adres strony: http://185.49.12.174/
Jaki jest w tym haczyk? Dostęp do pełni funkcjonalnego konta kosztuje 20zł lifetime
Z ograniczeniami do przetwarzania tokenów i tutaj własnie waham się jakie nadać ograniczenie - może coś zaproponujcie, aby każdy był zadowolony
Przedstawiam krótkie video z funkcjonowania




Oczywiście przepraszam za jakoś głosu w nagraniu, ale nigdy nic nie nagrywałem, a mikro mam z okolic średniowiecza|
@Co do limitu to nie będzie on ograniczał się do przetworzonych tokenów, a do ilości tokenów które można przeidealizować za jednym rzutem - chyba, że wolicie inaczej Big Grin


RE: Serwis obsługujący tokeny fb - zapraszam - Ragnar - 01-04-2015 12:54

Poszukuję chętnego, który chciałby przetestować serwis! Smile Kontakt PW, GG, ale tutaj w temacie Smile


RE: Serwis obsługujący tokeny fb - zapraszam - Ragnar - 02-04-2015 20:35

Mieliśmy pierwszego testera.
Teraz troche na temat wydajności:
Sprawdzanie tokenów: 220 sekund - 1000 tokenów z tego 734 aktywne
Publikacja postów: 270 sekund - 500 postów z tego 483 opublikowane

Za niedługo będę robił nowe testy, będę próbował obsłużyć więcej żądań za jednym razem.
Obecnie serwis obsługuję w jednym momencie 1 token, ale przy testach serwer VPS nawet nie poczuł obciążenia, tak więc myślę, że spokojnie skócimy czas akcji nawet o 40%

@UPDATE
Poprawiłem funkcje od sprawdzania tokenów i wynik okazał się mega zajebisty.
[Obrazek: 3zfANEJ.png]
To wszystko zostało sprawdzone w czasie 62sekund!
Jestem sam z siebie bardzo zadowolony, bo oznacza to, że udało się skrócić czas sprawdzania o ~72% Smile w nocy poprawie reszte modułów Smile


RE: Serwis obsługujący tokeny fb - zapraszam - Ragnar - 03-04-2015 16:32

Dziś wprowadzam dodatkowe możliwości, mianowicie:
W zakładce "Dodatki", będę możliwe skrypty do kupienia.
Pierwszy skrypt to oznaczanie losowych znajomych na zdjęciu! Więcej informacji już wkrótce! Smile


RE: Serwis obsługujący tokeny fb - zapraszam - Bordo - 03-04-2015 17:09

jest gdzieś jakiś temat jak używać takich tokenów? chciałbym zacząć Smile


RE: Serwis obsługujący tokeny fb - zapraszam - Ragnar - 03-04-2015 18:14

(03-04-2015 17:09)Bordo napisał(a):  jest gdzieś jakiś temat jak używać takich tokenów? chciałbym zacząć Smile

Musisz posiadać aplikację na fb(posiadam takie) sprzed 1maja 2014roku.
Następnie werbujesz użytkowników, aby skorzystali z Twojej aplikacji.
Za każdego pozyskanego użytkownika otrzymujesz access token, który możesz wykorzystać w dowolny sposób Smile
Nie wiem czy są jakieś tematy na ten temat, ale popytaj na chacie na pewno ktoś pomoże Smile


RE: Serwis obsługujący tokeny fb - zapraszam - PapaSmerf - 03-04-2015 20:27

Dołączyłeś w marcu, ja bym uważał zeby


RE: Serwis obsługujący tokeny fb - zapraszam - Ragnar - 03-04-2015 20:38

(03-04-2015 20:27)PapaSmerf napisał(a):  Dołączyłeś w marcu, ja bym uważał zeby

No widzisz praca skierowana ku danej grupie ludzi zmusiła mnie tutaj założyć konto...
No ale cóż, wcale nie narzekam, wszędzie trzeba zrobić sobie dobrą reklamę.
Na Ciebie też bym uważał, bo od Lutego jesteś, więc nie wiadomo kto tam się kryje pod drugiej stronie Big Grin
Żartuje oczywiście, ale nadal chętnych zapraszam do skorzystania Smile


RE: Serwis obsługujący tokeny fb - zapraszam - rekki - 03-04-2015 23:22

Miałem okazję testować stronę przez 2 dni i muszę przyznać, że działa jak należy. Z niewielkiej ilości tokenów udało mi się wyciągnąć przyzwoite dniówki. Jak najbardziej polecam Smile


RE: Serwis obsługujący tokeny fb - zapraszam - nasgaroth - 04-04-2015 14:48

Czy za pomocą tej aplikacji można postować w grupach do których należy dany token? Ewentualnie czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego?