Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SHOP'owy restock nr. 3 - nowe ceny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: SHOP'owy restock nr. 3 - nowe ceny? (/Temat-SHOP-owy-restock-nr-3-nowe-ceny-11145)

Strony: 1 2


SHOP'owy restock nr. 3 - nowe ceny? - KristopheR - 30-07-2010 13:43

[Obrazek: ptz_place-marketing.jpg]

Tak, wczoraj odbył się restock SHOP'owy. Na zagranicznych forach zadziwiła mnie jedna rzecz, nagrody były dość tanie !
Przykładem jest MacBook Air, który był tani.
[Obrazek: 35k2xyo.jpg]

Przy promocjach, które dało Lockerz (x5, x3) zebranie na takiego MacBook'a nie było lada super wyzwaniem. Jak ktoś regularnie uczęszcza na Lockerz i miał trochę PTZ było to zadanie łatwe. Ktoś chciał Toucha *GB? Nic trudnego!
[Obrazek: 6o03nt.jpg]
Za taką cenę? To kilka dni zbierania PTZ O.o
A najlepsze jest to, że 25$ było za 1200 PTZ, niewiele mniej od iPoda?
Odtwarzacz Sony Blu-Ray 3D był droższy od Toucha 8 GB Wink
Lockerz robi sobie jakieś jaja xd Oczywiście, skrypty miały problemy.
Czytałem zażalenia niektórych użytkowników gdyż np. LRC nie otworzył im PTZ Place i uruchomił się dość późno. Skrypty do logowania zwariowały !

Oznacza to, że boty Lockerz jednak działają i trzeba się naprawdę pilnować aby coś wygrać. Piszcie w tym temacie co o tym sądzicie Smile


RE: SHOP'owy restock nr. 3 - nowe ceny? - pitfromhell - 30-07-2010 23:37

Oczywiście można podyskutować, ale jest już około pięciu tematów na temat botów.
Po co zakładać nowe?


RE: SHOP'owy restock nr. 3 - nowe ceny? - MotorniczyTramwaju - 31-07-2010 09:12

Ceny w sumie są stare, czyli takie jakie miały być. Co do botów, mam nadzieję, że ogarną wszystko jeszcze na generalny.


RE: SHOP'owy restock nr. 3 - nowe ceny? - Szymik - 31-07-2010 09:33

Myślałem że ceny będą o wiele gorsze a tu niespodzianka Smile


RE: SHOP'owy restock nr. 3 - nowe ceny? - gornada - 31-07-2010 12:09

PP 25$ za 1200PTZ? ;(Sad


RE: SHOP'owy restock nr. 3 - nowe ceny? - Tech - 31-07-2010 13:06

Erm, nie wiem co niektórych dziwi w tych cenach PTZ. Są one takie jak powinny być. W czerwcu/lipcu były po prostu specjalne retro restocki, ze starymi niższymi cenami, a teraz wszystko wróciło do normy.


RE: SHOP'owy restock nr. 3 - nowe ceny? - Marczyk - 31-07-2010 14:47

(31-07-2010 13:06)Tech napisał(a):  Erm, nie wiem co niektórych dziwi w tych cenach PTZ. Są one takie jak powinny być. W czerwcu/lipcu były po prostu specjalne retro restocki, ze starymi niższymi cenami, a teraz wszystko wróciło do normy.

Dokładnie, cieszmy się że nie ma większych.
Dziwi mnie cały czas zamknięte redeem, możliwe że szykują na general nowy katalog z nowymi cenami.


RE: SHOP'owy restock nr. 3 - nowe ceny? - michal2612 - 01-08-2010 13:14

jak dla mnie dobrze że tanio.Ludzie rzucą się na 1000$ PP,Mac Booki itd. a mi zostanie 25$


RE: SHOP'owy restock nr. 3 - nowe ceny? - cinexik - 01-08-2010 14:05

fajnie ze tanio, ale to SHOPOWY, GENERAL moze byc drozszy.


RE: SHOP'owy restock nr. 3 - nowe ceny? - EVA - 01-08-2010 17:51

jak dotąd, nie natrafiłam na żaden restock, niestety jakoś je omijałam, więc jestem świeżakiem w tej kwestii... Ale jak rozumiem, shoppowy restock rózni si e od tego generalnego tym, że ceny są podane w dolarach, ale istnieje możliwość zbicia ich PTZ, a ten generalny restock, to polega na tym, że się bazuje wyłącznie na PTZ a nie gotówką, tak? no i oczywiście dochodzi też różnica czasowa- ten shoppowy otwarty tydzień, a ten generalny jest zaledwie kwestią minut. ale jeżeli generalny restock może być droższy, to oznacza, że te wartości PTZ któe podane były w reedem przed zablokowaniem, zmienaiją sie w trakcie restocka generalnego?