Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na CS:GO! (NIE WYMAGANE SĄ SKINY) Obstawiaj mecze- DARMOWE ANALIZY! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na CS:GO! (NIE WYMAGANE SĄ SKINY) Obstawiaj mecze- DARMOWE ANALIZY! (/Temat-Zarabianie-na-CS-GO-NIE-WYMAGANE-SA-SKINY-Obstawiaj-mecze-DARMOWE-ANALIZY-111444)



Zarabianie na CS:GO! (NIE WYMAGANE SĄ SKINY) Obstawiaj mecze- DARMOWE ANALIZY! - reSveS - 31-03-2015 20:42

Siemka!Cool
Jako że obstawiam już od około 1.5 roku i moja skuteczność wynosi ok. 92-94% postanowiłem założyć FanPage poświęcony analizie meczy i predykcji!
Jako iż strona dopiero co powstała (reklame zrobie jutro więc z jakieś 1k like wpadnie)
Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy, nie wie jakie skiny na jaki mecz, albo nie ma skinów, ale ma pieniądze to mogę podać super strone bukmacherską!
https://www.facebook.com/pages/CSGO-Klipzs-Bets/1568637433425855?ref=bookmarks < ANALIZY
Dodatkowo na FanPage są umieszczane szczegółowe informacje o graczach, ich czas spędzony w grze w ciągu ostatnich tygodnii, oraz wielkie podsumowanie!

Zapraszam! Zysk gwarantowany!Heart

*Jak Obstawiać na csgolounge*
1. Wybierasz skin
2. Naciskasz "Place bet"
3. Przekazujesz skiny botowi w wymianie.
4. Wygrywasz skiny.

P.S skiny bardzo łatwo się sprzedaje na ebayu, więc nie trzeba się martwić "co ja mam zrobić ze skinami, a chce pieniądze :/"


**Przepraszam za błędy - po 3 latach poza granicą zapomniało mi się polskiego smutny


RE: Zarabianie na CS:GO! (NIE WYMAGANE SĄ SKINY) Obstawiaj mecze- DARMOWE ANALIZY! - Zincuable - 31-03-2015 21:02

Nie wymagane są skiny w tytule, a w poradniku wyraźnie stoi, że obstawiamy skiny. Ogólnie poradnik to podstawy bukmacherstwa w CSie, ale może być przydatny dla nowicjuszy. Natomiast nie pasuje tytuł do treści.

Wysłane z mojego Samsung Galaxy S4 za pomocą Tapatalk


Zarabianie na CS:GO! (NIE WYMAGANE SĄ SKINY) Obstawiaj mecze- DARMOWE ANALIZY! - Hybrid1990 - 18-03-2019 16:52

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.