Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam sposób na przedłużenie licencji Ninja Blastera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam sposób na przedłużenie licencji Ninja Blastera (/Temat-Sprzedam-sposob-na-przedluzenie-licencji-Ninja-Blastera-111428)

Strony: 1 2


Sprzedam sposób na przedłużenie licencji Ninja Blastera - Exodisss - 31-03-2015 16:50

1.Nazwa przedmiotu : Sposób na przedłużenie licencji Ninja Blastera
2.Opis przedmiotu :Sprzedam sposób który umożliwi posiadanie Ninja Blastera przez dodatkowe kilka/kilkanaście dni po skończeniu triala. Zazwyczaj jest to 14 dni
3.Zdjęcia : sądze że nie potrzebne
4.Kontakt : PW bądź GG (podaje na PW)
5.Cena : 7 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, Przelew Bankowy


Dodatkowo za pomocą TeamViewera (zdalny pulpit) mogę wykonać wszystkie czynności dot. Ninja Blastera czyli instalacja maszyny wirtualnej wraz z Windowsem i blasterem


RE: Sprzedam sposób na przedłużenie licencji Ninja Blastera - ScroX - 31-03-2015 18:38

Tsss.. Gdzieś już na forum widziałem poradnik z przedłużeniem trial-a w Ninja i to za darmo Undecided


RE: Sprzedam sposób na przedłużenie licencji Ninja Blastera - evenixx - 31-03-2015 18:41

Jak trial mi sie skonczyl w styczniu to jak bym uzyl teraz twojego sposobu to bede go mial znowu na 14 dni ?


RE: Sprzedam sposób na przedłużenie licencji Ninja Blastera - Exodisss - 31-03-2015 18:51

(31-03-2015 18:41)evenixx napisał(a):  Jak trial mi sie skonczyl w styczniu to jak bym uzyl teraz twojego sposobu to bede go mial znowu na 14 dni ?

Tak, ważne by trial wygasł.


---------------


Sposób z maszyna wirtualna daje Ci tylko 3 dni + jest sporo roboty


RE: Sprzedam sposób na przedłużenie licencji Ninja Blastera - Haxite - 31-03-2015 18:59

(31-03-2015 18:51)Exodisss napisał(a):  Sposób z maszyna wirtualna daje Ci tylko 3 dni + jest sporo roboty
Sporo na samym początku z ustaleniami, później wystarczy klonować więc to chwilka roboty jest ale jak znalazłeś metodę na 14 dni to gratulacje :-) zawsze to 2 tygodnie, a nie 3 dni :-)
Pozdrawiam


RE: Sprzedam sposób na przedłużenie licencji Ninja Blastera - evenixx - 31-03-2015 21:28

Kupiłem ten sposób i wszystko działa jak należy dostałem kolejne dni w ninja blasterze Big Grin a sposob jest tak latwy ze nawet osoba ktora pierwszy raz na oczy widzi ninja blaster bedzie wiedziala jak to zrobic Big Grin Polecam


RE: Sprzedam sposób na przedłużenie licencji Ninja Blastera - never1908 - 31-03-2015 21:45

Czyzby chodzilo o sposob z zebraniem do autorow o dodatkowe dni na test?


RE: Sprzedam sposób na przedłużenie licencji Ninja Blastera - Bordo - 31-03-2015 21:49

lol, Klin dodał poradnik co zrobić, aby NB mieć za free już na stałe, a Ty sprzedajesz za 7 zł 14-dniowy trial IdeaUndecidedfacepalm


RE: Sprzedam sposób na przedłużenie licencji Ninja Blastera - Exodisss - 31-03-2015 21:53

Nie każdy chce co 3 dni włączać maszynę wirtualną która zabiera praktycznie każdy rodzaj zasobów komputera.


RE: Sprzedam sposób na przedłużenie licencji Ninja Blastera - banipunz - 31-03-2015 21:55

Lel, ludzie, serio Wam szkoda 7 zl?
Po co komentujecie jesli nie kupujecie?

Jesli do 10 kwietnia bylbys w stanie jeszcze sprzedac sposob to jestem chetny Wink