Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na reflinkach lub inny pomysł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na reflinkach lub inny pomysł (/Temat-Zarabianie-na-reflinkach-lub-inny-pomysl-111420)



Zarabianie na reflinkach lub inny pomysł - MiXeRlPL - 31-03-2015 15:39

Witam, jestem nowy na forum i jeśli piszę w złym dziale to przepraszam z góry.. Potrzebuję pomocy odnośnie reflinków lub innego pomysłu na zarobek z rejestracji... Posiadam kanał na YouTube skromny bo tylko nie całe 5k subów.. Z samego YouTuba wyciągam około tysiaka na miesiąc.. Lecz chciałbym jeszcze dodatkowo coś wyciągać z refy. I tu jest problem ponieważ ostatnio już miałem reflinki ... Lecz z tym jest jeden wielki problem.. Ponieważ u mnie dużo osób ogląda moje filmy z za granicy a miałem jakąś tam stronę z reflinkami polską... Miałem dość dużo wejść w moje reflinki i rejestracji porobionych, napisałem do supportu co jest że nie dostałem za to pieniędzy oni powiedzieli że tylko za refy z PL dostanę hajsy.. Ma ktoś jakiś dobry serwis lub pomysł abym na jakiś linkach mógł dodatkowo zarobić jeszcze? Dzięki z góry za pomoc.


RE: Zarabianie na reflinkach lub inny pomysł - rejwus15 - 31-03-2015 16:07

pp.funhub.pl


RE: Zarabianie na reflinkach lub inny pomysł - MiXeRlPL - 31-03-2015 17:31

Tam będe normalnie pieniądze dostawał nawet jeśli zarejestruje się ktoś z USA ? Lub jakiegoś jeszcze innego zagranicznego "IP" ?


RE: Zarabianie na reflinkach lub inny pomysł - Assasinoo - 31-03-2015 17:41

Wybierasz tam kraj, który Cię interesuje, dostępne są z tego co pamiętam poza Polską to DE, FR, US. Oczywiście dużo lepiej płatne te zagraniczne oferty.


RE: Zarabianie na reflinkach lub inny pomysł - MiXeRlPL - 31-03-2015 17:48

Mogę wybrać tylko jeden kraj ? Czy każdy reflink po prostu na określony kraj jest ?


RE: Zarabianie na reflinkach lub inny pomysł - broofie - 01-04-2015 14:23

Na linktogame masz niektore reflinki dzialajace na kazdy kraj (stala stawka). Na funhub trzeba celowac w konkretna grupe, np Niemcy, Francja,


RE: Zarabianie na reflinkach lub inny pomysł - MiXeRlPL - 01-04-2015 15:40

Mi właśnie zależy żeby było to na każdy kraj .. Dzięki za info. A może jakieś inne pomysły ? Zamiast reflinków do gier coś innego tam dać? Żeby wiara się rejestrowała.. a ja miał hajs... Rejestrowała lub po prostu klikała.


RE: Zarabianie na reflinkach lub inny pomysł - broofie - 01-04-2015 15:50

Skracacze albo platne rejestracje czyli subskrybcje SMS. Masz na forum specjalne dzialy od tego wystarczy tam zajrzec.


RE: Zarabianie na reflinkach lub inny pomysł - MagikPowraca - 05-04-2015 08:06

Najlepiej płatne subskrypcje i sms