Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback 50% - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Refback 50% (/Temat-Refback-50-111413)



Refback 50% - asamer - 31-03-2015 14:10

Witam.
Jako, że inwestuję w paru programach, chciałem zaoferować współpracę osobom, które też chciałyby zacząć, ale oczekują czegoś więcej niż tylko pomocy merytorycznej.
Oferuję refback w wysokości 50% we wszystkich niżej wymienionych programach. Polega on na tym, że Ty rejestrujesz się z mojego reflinku, a ja zwracam 50% kwoty, która trafia do mnie dzięki Twoim działaniom


Przykład:
Program ProfitForest. Kupujesz 10 kampanii reklamowych, z czego 10% z ich zakupu trafia do mnie, czyli 1$. Ja połowę tej kwoty zwracam Tobie, t.j. 0.5$, z którymi możesz zrobić co tylko zechcesz. Oczywiście z wszelkich kliknięć w reklamy też dostajesz 50%.

Jak szybko dostaniesz swoje 50%?
Jeśli dzięki Tobie otrzymam min 1$, to do 24 godzin postaram się przesłać 50% na Twoje konto, chyba, że umówimy się inaczej.

Na jak długo ten refback?
Tak długo, jak w danym programie będę działał ja, Ty, albo sam program będzie istniał.

Obsługiwane procesory płatnicze:
PayPal i Payza

Programy w których oferuję refback 50%:
ProfitForest
LucreLab
Advertzer
Tafficmonsoon
Intellashares


W razie większych inwestycji możemy się dogadać co do wysokości refbacku.
Zapraszam do współpracy.



Refback 50% - Klin - 28-05-2015 16:18

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.