Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bany na facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Bany na facebooku (/Temat-Bany-na-facebooku-111403)



Bany na facebooku - pietreczka - 31-03-2015 11:55

Witam serdecznie!
W internecie nie za wiele idzie znaleźć na temat banów na facebooku, więc postanowiłem założyć ten wątek. Na początku, żeby uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, a później myślę, że będzie dalej służył.

Kilka pytań do bardziej doświadczonych, na początku są bany 24h, 2dni, 7 dni, 14 dni, 30 dni i poźniej co? Do nieskończoności są bany 30 dni?

Idzie w jakikolwiek sposób złapać kontakt z facebookiem i anulować/skrócić danego bana? Czytałem, że fb jest bardzo restrykcyjny i dużo ciężej złapać z nim kontakt niż np z google.

Czy komuś zbanowali na zawsze jego prawdziwe konto? Jak tak to jakie miał wcześniej bany i co wyskoczyło gdy już zablokowali na zawsze?


RE: Bany na facebooku - Branzolek - 31-03-2015 12:21

Gdy zbanuja ci całkowicie konto to przy probie logowania wyskakuje "twoje konto zostało dezaktywowane" Co do żywotnośći to nie mam pojęcia.


RE: Bany na facebooku - pietreczka - 31-03-2015 12:45

A to takie przypadki miałem na fejkach, jest szansa się od tego odwołać? Jak tak to gdzie?


RE: Bany na facebooku - kilerZbsk - 31-03-2015 13:03

Ja musiałęm wysłąć skan dowodu Wink Zablokowali mi realne konto,na odpowiedz czekałem ponad miesiąć Tongue


RE: Bany na facebooku - MistrzuSysi - 31-03-2015 13:15

Facebook pisał kiedyś ze nigdy o skan nie piszą. To jakas grupa chyba z Włoch wyłudzała w ten sposób dane osobowe. Początkiem roku było o tym głośno.


RE: Bany na facebooku - Kickster - 31-03-2015 14:58

Mi walneli na dowód bo mialem Kickster w nazwisku, rok sie upominał Facebook zeby to poprawic. Zawsze przestawialem literki, kombinowalem, ale w koncu sie wku%^&li i zrobili na dowód xD czekałem 24h i odblokowali Smile Ale tez troche sie martwilem o to ze polacza te setki fejków z moim kontem i zrobia dezaktywacje, sorka ale moje realne konto ma dla mnie duza wartosc nie tylko materialną impreza


Bany na facebooku - Admin - 31-03-2015 18:54

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Bany na facebooku - dyzia - 31-03-2015 20:02

Mi oznaczyli domenę bloga jako spam. Próbowałam się z nimi kontaktować w tej sprawie i przez parę miesięcy nie przyniosło to absolutnie żadnej odpowiedzi, więc mówiąc szczerze naprawdę nie mam pojęcia czy można się z nimi w ogóle skontaktować z własnej inicjatywy.


RE: Bany na facebooku - vercom - 13-04-2015 12:42

ja też mam taki problem, nie ma znaczenia czy kasuje ciasteczka czy nie, zmiana przeglądarki czy komputera, tabletu zawsze skutkuje weryfikacją tel., na świeżym koncie i to zawsze przy każdym logowaniu, a po 3 dniach ban na 30 dni, a na koncie nie było nic robione. zmiana IP też nie pomaga, kurcze nie wiem w czym jest problem, już sie zastanawiam czy zdjęcia lasek które daję w profilowe (paczka 5000 którą kiedyś zassałem z neta) nie przyczynia się do tego?
Sorki za odświeżenie