Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szablon pod stream - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Szablon pod stream (/Temat-Szablon-pod-stream-111402)



Szablon pod stream - Voldir - 31-03-2015 11:38

Heloł Lol Może ktoś pomoże, ktoś się podzieli lub natchnie mnie jakąś inspiracją? Szukam darmowego szablonu pasującego pod stream do WP. Tematyka streama jest dowolna: sport/wydarzenia/koncerty. Macie może coś fajnego? Smile


RE: Szablon pod stream - TeYroXOfficial - 31-03-2015 11:49

Siema Lol
Poszukaj na buzgfx.com kilka dni temu szperałem tam i chyba coś podobnego było Wink


RE: Szablon pod stream - Voldir - 31-03-2015 11:51

No i to mi się podoba. Bardzo dziękuję za szybką i konkretną odpowiedź. Poszperam i niedługo się odezwę czy coś wyniuchałem tam Smile hehe


RE: Szablon pod stream - TeYroXOfficial - 31-03-2015 11:54

Jakbyś nie znalazł to daj znać, wieczorem też coś poszukam bo potrzebuje obrazków Lol


RE: Szablon pod stream - Voldir - 31-03-2015 13:51

Dopiero teraz znalazłem chwilkę bo musiałem iść ale domena jest na sprzedaż. Nie ma tam żadnej strony Big Grin

Edit. Szablon już znalazłem, także dzięki za dobre chęci Smile


RE: Szablon pod stream - Ragnar - 03-04-2015 19:56

mafia share - wklej sobie tam "video" albo "movie" - są fajne templatki