Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB dezaktywacja konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FB dezaktywacja konta (/Temat-FB-dezaktywacja-konta-111393)



FB dezaktywacja konta - yolo89 - 31-03-2015 06:38

Logowanie do Facebooka
Konto dezaktywowane
Twoje konto zostało zablokowane. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, przejdź do strony z najczęściej zadawanymi pytaniami tutaj.

da się coś zrobic czy już lipa ?
jak coś jest to na fake koncie* ale real dane.


RE: FB dezaktywacja konta - asiorek - 31-03-2015 08:28

Jeśli znasz dane etc to napisz email. Wydziałem gdzieś w Google poradnik czy cus gdzie co i jak napisać żeby odzyskać konto ;p


RE: FB dezaktywacja konta - yolo89 - 31-03-2015 15:55

Napisałem do nich zobaczymy co z tego będzie ;x


RE: FB dezaktywacja konta - Majka - 31-03-2015 15:59

Na 99.9 % lipa z tego wyjdzie


RE: FB dezaktywacja konta - yolo89 - 31-03-2015 17:08

szkoda,bo jak nie odzyskam z tego konta to 50% zarobków mniej , dobrze ze mam admina na drugim koncie z głownym fp , tam tylko weryfikacja tożsamości pikuś Wink ale poczekamy do jutra może nie masz racji (oby;D).


RE: FB dezaktywacja konta - yolo89 - 31-03-2015 21:43

No i lipa jakieś bzdety mi wypisali zero konkretów nie tego się spodziewałem w skrócie konta nie odblokują i powodu jak nie było tak nie ma , no nic teraz pozostaje mi powalczyć o drugie konto tam tylko weryfikacja ogolnie bardzo się zraziłem już do skracania ;/ może trzeba spróbować czegoś innego może ppi? tak czy inaczej temat można zamknąć.


RE: FB dezaktywacja konta - yolo89 - 01-04-2015 13:04

wtf okazało się że muszę teraz cofnąc publikacje posta s4s ;x bo narusza regulamin