Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdPageViews - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: AdPageViews - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! (/Temat-AdPageViews-zarabiaj-nawet-do-1200-miesiecznie-na-poleconych-111325)

Strony: 1 2


AdPageViews - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - Amazingovsky - 29-03-2015 23:01

Witam Serdecznie.

Chciałem przedstawić serwis AdPageViews Serwis istnieje od 2014 roku i jest w pełni wypłacalny.

Czysty Link: http://adpageviews.com

Reflink: http://adpageviews.com/?ref=Amazingovsky

Tradycyjnie służę pomocą dla osób rejestrujących się z reflinka.
Osoby te również zapraszam po STRATEGIĘ dzięki której będziecie mogli zarabiać 1200$ miesięcznie. GG: 53358676

Na czym on polega ?

Polega on na klikaniu w reklamy 5 sekundowe oraz wynajmowaniu poleconych. Za każdą reklamę dostajemy 0.001$ lub 0.025$. Po uzbieraniu kwoty 0.60$ możemy kupić najtańszą paczkę 3 referali.
Potem to już poleceni zarabiają dla nas, lecz należy pamiętać o codziennym wyklikaniu pomarańczowych reklam aby dostać naliczenie z referali.

Naliczenia z referali są codziennie, raz mniejsze raz większe zależy od dnia. (np. przy paczce 100 refów na podstawowym koncie mamy naliczane 0.50$ lub 1.00$ dziennie)

Na podstawowym koncie można kupować referali co 7 dni i maksymalnie można posiadać 200 refów.

Pierwsza wypłata to min. 2.00$

Krótka Instrukcja jak zarabiać w tym serwisie:

1. Zakładamy konto
2. Przechodzimy do zakładki View Ads (górne menu)
3. Wyklikujemy reklamy.Po wyklikaniu wszystkich reklam (7-8 reklam dziennie) czekamy 24h na kolejne, i zbieramy tak do 0.60$ po czym kupujemy 3 referale.
4. Po kupieniu referali robimy to samo co wczesniej, czyli klikamy w reklamy.
5. W ciągu 5 minut po wyklikaniu reklam powinniśmy dostać naliczenie za referale.

Można również zainwestować z własnej kieszeni zamiast zbierać na klikaniu reklam.

Informacje o Rent Referalach.

1. Kupując paczkę poleconych mamy ich na 30 dni, potem ich przedłużamy lub tracą ważność
2. Rodzaje paczek:

[Obrazek: ruYChct.png]

3. Poleceni są aktywni zawsze. Naliczenie z nich dostajemy gdy wyklikamy pomarańczowe reklamy.
4. Co 7 dni możemy kupić 1 paczkę referali
5. Przedłużenie poleconych:

[Obrazek: flTph7h.png]


Mój dowód wypłaty:
[Obrazek: 3cukxoo.png]


RE: AdPageViews - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - TeYroXOfficial - 29-03-2015 23:04

i gdzie te Twoje 1200$? Jak tyle zarobisz i wypłacisz to daj znać, a nie już forum zaśmiecasz by refów zdobyć.


RE: AdPageViews - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - Amazingovsky - 29-03-2015 23:09

(29-03-2015 23:04)TeYroXOfficial napisał(a):  i gdzie te Twoje 1200$? Jak tyle zarobisz i wypłacisz to daj znać, a nie już forum zaśmiecasz by refów zdobyć.

Przy odpowiedniej strategi da się zarobić 1200$.

Mój stan konta z wczoraj:
Obecnie nie wypłacam bo reinwestuję kase ale jeśli wypłacę wrzucę screena..

[Obrazek: jeqivAy.png]


A tu masz screena z kalkulatora do obliczania zarobków. Jak widzisz wychodzi 1200$ miesięcznie,

[Obrazek: zeYfHhM.png]


RE: AdPageViews - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - TeYroXOfficial - 29-03-2015 23:33

I myślisz że bux Ci to wypłaci? beka


RE: AdPageViews - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - wieprzowinka - 30-03-2015 15:46

zarejestrowałam się z refa, klikam w reklamy i przepisuję cyfry, a wyskakują błędy. co jest?


RE: AdPageViews - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - Amazingovsky - 30-03-2015 15:52

Hmm nie wiem. Może spróbuj wyłączyć ad blocka, lub spróbuj na innej przeglądarce


RE: AdPageViews - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - ryczy - 30-03-2015 15:53

Ja bym wypłacał minimalna kwotę od razu znając z doświadczenia jak długo istnieją buxs-y Smile. Powodzenia jak ci wypłacą.


RE: AdPageViews - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - szygorski - 30-03-2015 18:12

czemu nie spróbowałeś tego wypłacić żeby sparwdzić czy są wypłacalni? Zawsze przecież mogłeś wpłacić to na nowo i reinwestować. Tak żeby sprawdzić czy jest sens i niepotrzebnie nie marnować czasu...


RE: AdPageViews - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - lukasz1950 - 30-03-2015 20:16

[Obrazek: 224da2802b.png]
Polecam program, zbiłem kokosy. beka


RE: AdPageViews - zarabiaj nawet do 1200$ miesięcznie na poleconych !! - Amazingovsky - 30-03-2015 20:32

Ludzie przecież nikt nie każe wam w niego wchodzić. Kalkulator na stronie mówi sam za siebie. Jeśli dojdę ze strategią do końca to będę wypłacał i wam wrzucę screeny z PP. Była ona sprawdzana prze 6-ściu moich znajomych więc i ja postanowiłem wejść w ten serwis. I nikogo nie nakłaniam i nie rozkazuje żebyście wchodzili. Po prostu chciałem się z wami podzielić tym serwisem, dalej to już wasza sprawa czy jesteście zainteresowani czy nie.