Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję Mentora Po Fachu Sztuk Jeden - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuję Mentora Po Fachu Sztuk Jeden (/Temat-Poszukuje-Mentora-Po-Fachu-Sztuk-Jeden-111323)



Poszukuję Mentora Po Fachu Sztuk Jeden - Reedox - 29-03-2015 22:43

Witajcie,

Z tego co mi się wydaje na leadmore nie ma systemu poleconych. A szkoda, bo nagle zaroiłoby się tutaj od napalonych mentorów, który robiliby prawie gigantyczny hajs ze swych wiernych pomocników.

Zarabiam hajsy w netach nie od dziś, ale w subach jestem kompletnym zerem. Dobra, mam 2 leady w 3 dni. Tak, ze spamu. Potrafię być kreatywny, mam w cholerę motywacji i zapału, inteligencji i takich tam, ale.. dobry mentor by mi się przydał. Na pewno istnieją metody na robienie większej kasy na subach, które prędzej czy później poznam. Z pomocną pomocą pomocnej osoby udałoby mi się to osiągnąć szybciej, łatwiej i przyjemniej. Takiej osobie jestem w stanie pomóc, zaoferować coś. Nie wiem co dokładnie, jestem otwarty na propozycje. Zarabiam na skracaniu i fiverr, znam się na tym, więc mogę pomóc w tych sprawach. Ewentualnie coś innego, śmiało nadsyłajcie propozycje na pw. Każdemu odpiszę. Jeśli znasz się troszkę na subach - na pewno się dogadamy Smile

EDIT: Jednak jest system poleconych! To przy okazji - czemu jest tak mało mentorów?


RE: Poszukuję Mentora Po Fachu Sztuk Jeden - yasuari - 30-03-2015 16:20

System poleconych jest to prawda, ale tylko do śledzenia statystyk z osobą która dokonała rejestracji z Twojego linku, nic więcej. Ani złotówki mentor nie otrzyma z Twoich dochodów i odwrotnie. Może znajdzie się ktoś kto Ci doradzi, sam robię tygodniowo średnio 100zł, tez bym chciał tipy Smile


RE: Poszukuję Mentora Po Fachu Sztuk Jeden - Leadmore - 31-03-2015 06:44

System poleconych jest. Osoba polecona otrzyma wyższą stawkę na starcie niż stawka bazowa. Dodatkowo dla polecających jest konkurs z nagrodami:

1. Nagrodą główną w konkursie jest konsola „Xbox One”
2. Nagroda za II miejsce to telefon „LG G3s”
3. Nagroda za III miejsce to „Konsola PSP”
4. Nagroda dodatkowa to „Beats by Dr. Dre Solo HD Monochromatic”


RE: Poszukuję Mentora Po Fachu Sztuk Jeden - feellove - 31-03-2015 07:32

Napisz na pw, podpowiem jak ja zaczynalem, choc milionow jeszcze nie zarobilem ;]


Poszukuję Mentora Po Fachu Sztuk Jeden - Majka - 24-01-2016 10:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.