Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy z LeadMore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy z LeadMore (/Temat-Dziennik-pracy-z-LeadMore-111318)

Strony: 1 2 3


Dziennik pracy z LeadMore - Dan!el - 29-03-2015 22:23

Witam wszystkich użytkowników zarabiam.com.


Zakładam ten dziennik by móc umieszczać gdzieś swoje działania wykonane w celu zdobycia jakiegoś grosza, a także byście mogli korygować bądź pomagać mi w jakimś tam stopniu (zawsze łatwiej jest gdy ktoś da chociaż malutką podpowiedź). Jestem z wami od niedawna i bardzo dużo czasu od kilku dni spędzam na czytaniu wszystkiego o subach. Jednak nie udaje mi się obrać dobrej niszy jak na razie, ale kto mówił, że będzie łatwo? Smile

Poczynania:

Na LeadMore spędziłem już kilka dni. Jak na razie spamuje po grupach i kreuje konto bazę i zaczynam zakładać kolejne konta. Zobaczymy czy z większą ilością kont zysk też będzie większy. Jak na razie moje zarobki to marne grosze, łapcie screena:
[Obrazek: y7cgydmcxw8n.jpg]


Na co zbieram?

1. Chciałbym kupić samochód na który chciałbym przeznaczyć z 2000zł.

Cel?

Moim celem jest by sumę 2000zł osiągnąć do początku lipca.

Moim takim bardziej przybliżonym i realnym celem jest osiągnięcie 200zł do końca kwietnia.

CEL:

12zł/200zł


RE: Dziennik pracy z LeadMore - Scrappyy - 29-03-2015 23:53

Dasz rade !

Powodzenia


RE: Dziennik pracy z LeadMore - Armin Van Buuren - 30-03-2015 00:05

trzymam kciuki, pracuj a zyski przyjdą szybciej niż myślisz Smile


RE: Dziennik pracy z LeadMore - Dan!el - 30-03-2015 09:37

Niestety zablokowali mi dziś jedyne konto fejk na Face. Trzeba stworzyć kolejne. Ile fejków najlepiej założyć i jak postępować żeby mi nie blokowali za szybko? Tongue


RE: Dziennik pracy z LeadMore - Squall112 - 30-03-2015 09:43

1 konto = 1 spam na dzień Tongue


RE: Dziennik pracy z LeadMore - Dan!el - 30-03-2015 09:47

Robiłem tak. Wczoraj zaspamowałem grupy (jeden post na dzień), dziś robiłem to samo, ale już mnie zaskoczyli weryfikacją i niestety konta brak. Już tworzę drugie konto. Lecz zastanawiam się jak to rozegrać żeby zminimalizować szansę na weryfikację.- Jakieś rady? Tongue


RE: Dziennik pracy z LeadMore - Squall112 - 30-03-2015 09:59

A weryfikujesz konta z nr telefonu ? Na jedno konto jeden nr. Wtedy mniejsza szansa na bana itp.


RE: Dziennik pracy z LeadMore - Dan!el - 30-03-2015 10:06

Weryfikuje. Wink


RE: Dziennik pracy z LeadMore/ HotCash - banikzabota - 30-03-2015 18:53

Powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy z LeadMore/ HotCash - Dan!el - 31-03-2015 20:45

Ciągle szukam odpowiedniego środka na większy zarobek, a najbardziej na dzienny dochód, nawet te 20-30zł. Chciałem się pochwalić moim jak na razie największym wynikiem. Jestem w szoku. Huh

[Obrazek: 63690512879609656071.jpg]

Dla was pewnie to śmieszna kwota, ale dla mnie jako początkującego bardzo cieszy. Lol