Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PROBLEM Z Sorry, you're not in this redemption. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: PROBLEM Z Sorry, you're not in this redemption. (/Temat-PROBLEM-Z-Sorry-you-re-not-in-this-redemption-11131)

Strony: 1 2


RE: PROBLEM Z Sorry, you're not in this redemption. - Silek - 30-07-2010 10:16

Udostępnią sklep dla Polski to wtedy będziesz mógł coś wygrać w bonusowych restockach, które pojawiają się 2-3 razy w miesiącu. Ale pocieszę Cię jedną rzeczą. Otóż za kilka dnia będzie restock z nagrodami dla wszystkich, więc czaj na swoją szansę a być może coś wygrasz Wink


RE: PROBLEM Z Sorry, you're not in this redemption. - Vesperus - 30-07-2010 11:10

Tylko pamiętaj aby być na generalnym restocku musisz zdobyć 100PTZ pomiędzy 1 Lipca a 30 Lipca do 11:59 (ich czasu) czyli gdzieś do 18:00


RE: PROBLEM Z Sorry, you're not in this redemption. - gornada - 30-07-2010 12:12

ten restock będzie inny czy tak jak zawsze? Wszystko podrożeje, ale boty można używać? Podobno mają dać jakieś nowe rzeczy na restock.


RE: PROBLEM Z Sorry, you're not in this redemption. - Kamikadze - 01-08-2010 21:36

Ja mam teraz ok. 1100 wiec cos moze uda sie wygrac? tak ? ktos ma juz info na to zeby poinformować dokladnie w ktorym dniu czy nikt nie wie ? ;d
Tylko pamiętaj aby być na generalnym restocku musisz zdobyć 100PTZ pomiędzy 1 Lipca a 30 Lipca do 11:59 (ich czasu) czyli gdzieś do 18:00

wlasnie wtedy bylem nad jeziorem wiec w tych dniach mnie nie było ... ;( ale generalnie wczeniej zarobilem to cos robi ?


RE: PROBLEM Z Sorry, you're not in this redemption. - kreatywny - 01-08-2010 21:47

Infa o restocku nikt nie ma musisz czekac az na hallwayu pokażą regulamin i wtedy zacząć kampić Big Grin
A co do kwalifikacji na restock jeśli PTZ uzbierałeś w okresie pomiędzy 1 Lipca a 30 Lipca do 11:59 to się zakwalifikowałeś

PS: skoro sam podajesz info w stylu "Tylko pamiętaj aby być na generalnym restocku musisz zdobyć 100PTZ pomiędzy 1 Lipca a 30 Lipca do 11:59" to bo gówn@ się pytasz ?


RE: PROBLEM Z Sorry, you're not in this redemption. - Kamikadze - 01-08-2010 22:44

czyli jesli zarobilem przed 30 tyle tych ptz to chuja nic zero dosłownie nie bede miec dostepu do shopu i chuja se tez zamowie zajebiscie ;l


RE: PROBLEM Z Sorry, you're not in this redemption. - Vesperus - 01-08-2010 22:54

kreatywny on po prostu skopiował mój post.