Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie założyć bloga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Gdzie założyć bloga (/Temat-Gdzie-zalozyc-bloga-111300)

Strony: 1 2


Gdzie założyć bloga - MistrzuSysi - 29-03-2015 16:33

Witam
Zastanawiam się nad własnym kolejnym blogiem. Dlatego moje pytanie gdzie najlepiej wybrać? Mam bloga na blogger ale nie do końca jestem zadowolony. Co polecacie?


RE: Gdzie założyć bloga - Money. - 29-03-2015 16:46

Własną domenę i hosting. Będziesz zadowolony! Smile


RE: Gdzie założyć bloga - MistrzuSysi - 29-03-2015 17:05

coś za darmo? Nie chcę na razie płacić. Może w przyszłości nie teraz jeszcze.


RE: Gdzie założyć bloga - Money. - 29-03-2015 17:11

50zł to taki duży wydatek Big Grin ?
Też tak myślałem jak Ty, ale zaryzykowalem i odrobiłem to w kilka dni.

Jeżeli jednak nie chcesz to wpisz w google "Darmowe blogi" i przetestuj coś.


RE: Gdzie założyć bloga - MistrzuSysi - 29-03-2015 17:23

a może już ktoś testował i coś napisze na temat darmowych blogów?


RE: Gdzie założyć bloga - Radiant - 30-03-2015 12:04

Wordpress
Tumblr
Blogger

Tyle z darmowych.

Tak jak koledzy wyżej pisali, najlepiej postawić Wordpressa na własnym hostingu i domenie.


RE: Gdzie założyć bloga - Kurus92 - 30-03-2015 12:05

Polecam Wordpress.Jak się bawiłem w PPA to zainwestowałem w domenę i hosting i uwierz mi,że dużo lepsze efekty.


RE: Gdzie założyć bloga - TeYroXOfficial - 30-03-2015 12:11

Kup sobie hosting Mini na Mintsie: https://www.mintshost.pl/www.php 30zł za dużo? Napisz do @[linoskoczek] sprzeda Ci Wpln'y taniej i wyjdzie Cie 15zł na rok. Jeszcze taniej chcesz? wpisz kupon rabatLCP i dostaniesz -30% zniżki i to wszystko na rok. Wink


RE: Gdzie założyć bloga - MistrzuSysi - 30-03-2015 13:04

Dzięki wszystkim


RE: Gdzie założyć bloga - Sebqu - 30-03-2015 13:12

A ja polecam jednak bloggera bo sie sam pozycjonuje, chyba ze sie znasz na tym to sie bierz za swoją, zalezy duzo po co ci to