Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie GameFlow, LeadMore, CashPirate - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie GameFlow, LeadMore, CashPirate (/Temat-Zarabianie-GameFlow-LeadMore-CashPirate-111299)



Zarabianie GameFlow, LeadMore, CashPirate - Survival24h - 29-03-2015 16:32

Cześć!

Mam na imię Adam lat 20 i przedstawiam wam moje jak narazie marne zarobki.

Parę dni temu tak zacząłem ale dopiero dziś działam. Jak narazie trochę słabo bo nie wiem jak ściągnąć do siebie potencjalnych klientów. Undecided

Na GameFlow zarobiłem jak do tej pory 18,38zł(jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam do zagrania w grę http://tnij.org/stargames48 Big Grin)

Leadmore ciężej jest działam na Facebooku stworzyłem strone, grupe i mam trochę ludzi ale słabo coś idzie dziś 4 wyświetlenia i 1 rejestracja 4,5zł zarobione.

No i CashPirate ale co tu dużo pisać 1$ jak narazie.

Podsumowując jeśli ktoś ma mi jakieś rady które umożliwią mi większe zarobki to o nie poproszę Idea. Dzięki z góry dla całego serwisu zarabiam.com
Cel zbiórki kasy: komputer do stremowania na twitchu


RE: Zarabianie GameFlow, LeadMore, CashPirate - Lejston - 29-03-2015 16:36

Gameflow nie polecam, tną leady do tego często usuwają cały hajs, twierdząc że ruch motywowany, mimo tego, że nie był.


RE: Zarabianie GameFlow, LeadMore, CashPirate - banikzabota - 30-03-2015 19:03

Powodzenia Smile


RE: Zarabianie GameFlow, LeadMore, CashPirate - broofie - 30-03-2015 19:34

(29-03-2015 16:36)Lejston napisał(a):  Gameflow nie polecam, tną leady do tego często usuwają cały hajs, twierdząc że ruch motywowany, mimo tego, że nie był.
Jesli potrafisz udowodnic sposob w jaki promujesz to nie ma problemu z naliczaniem. Mi wlasnie wyplacili (zlecilem jakis tydzien temu) hajs z refkow i nie mam nic do narzucenia.


RE: Zarabianie GameFlow, LeadMore, CashPirate - TechByte - 31-03-2015 09:33

(30-03-2015 19:34)broofie napisał(a):  
(29-03-2015 16:36)Lejston napisał(a):  Gameflow nie polecam, tną leady do tego często usuwają cały hajs, twierdząc że ruch motywowany, mimo tego, że nie był.
Jesli potrafisz udowodnic sposob w jaki promujesz to nie ma problemu z naliczaniem. Mi wlasnie wyplacili (zlecilem jakis tydzien temu) hajs z refkow i nie mam nic do narzucenia.
No mi tez wyplacili bez problemu


RE: Zarabianie GameFlow, LeadMore, CashPirate - mysc - 31-03-2015 14:20

Gameflow wypłaca bez problemu i kontakt z administracją jest na poziomie Wink


Zarabianie GameFlow, LeadMore, CashPirate - Hybrid1990 - 01-12-2019 19:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.