Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skracacz linków dla kilku osób - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skracacz linków dla kilku osób (/Temat-Skracacz-linkow-dla-kilku-osob-111293)

Strony: 1 2 3


Skracacz linków dla kilku osób - RoyMaster - 29-03-2015 15:53

Witam, jestem w trakcie kodowania, projektowania nowego skryptu do skracania linków. Skrypt kodowałem pod swoje potrzeby ale myślę, że kilku osobom mogę dać dostęp do niego. Jako, że nie chcę z niego robić skryptu masowego skracacza dostęp do niego otrzyma kilka osób po czym rejestracja zostanie wyłączona. Chcę abyście go przetestowali i ewentualnie powiedzieli co dodać i zmienić tak aby finalna wersja była jak najbardziej dopracowana. Zapraszam do testowania i dzielenia się swoimi zastrzeżeniami. Skrypt będzie działał tak długo aż facebook nie zablokuje domeny. Kto pierwszy ten lepszy! Przewiduję +/- 10 kont.

http://www.plusfan.pl/


RE: Skracacz linków dla kilku osób - evenixx - 29-03-2015 15:55

Zarejestrowałem się jutro przetestuje Smile


RE: Skracacz linków dla kilku osób - Majka - 29-03-2015 15:58

Ja też skorzystam Tongue


RE: Skracacz linków dla kilku osób - RoyMaster - 29-03-2015 16:07

Zapraszam do testowania i dzielenia się opiniami.


RE: Skracacz linków dla kilku osób - kusas - 29-03-2015 18:47

Spoko ale FB już wykrywa


RE: Skracacz linków dla kilku osób - RoyMaster - 30-03-2015 07:21

A sam skrypt jak się prezentuje?


RE: Skracacz linków dla kilku osób - RoyMaster - 02-04-2015 16:38

Można poznać opinie na temat skryptu skracacza?

@Update:
Dodano możliwość używania własnych aliansów skrótowych.


RE: Skracacz linków dla kilku osób - TeYroXOfficial - 02-04-2015 21:55

Zarejestrowany. Posprawdzam sobie to coś. Zmień hosting bo wg. whois masz na darmowym :|

[Obrazek: image.jpg]
Popraw to, najprawdopodobniej nie napisałeś bądź spieprzyłeś kod z tym.


RE: Skracacz linków dla kilku osób - RoyMaster - 03-04-2015 04:45

(02-04-2015 21:55)TeYroXOfficial napisał(a):  Zarejestrowany. Posprawdzam sobie to coś. Zmień hosting bo wg. whois masz na darmowym :|

[Obrazek: image.jpg]
Popraw to, najprawdopodobniej nie napisałeś bądź spieprzyłeś kod z tym.

Przepraszam bardzo ale whois wprowadza w błąd. Skrypt stoi na MyDevil.net pakiet MD4. Co do błędu to zostanie on poprawiony. Chociaż tak może zostać bo i tak nie ma się dostępu do tych podstron bez zalogowania się.


RE: Skracacz linków dla kilku osób - TeYroXOfficial - 03-04-2015 08:14

Popraw bo to brzydko wygląda Tongue