Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog z hackami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blog z hackami (/Temat-Blog-z-hackami-111287)



Blog z hackami - Lejston - 29-03-2015 13:31

Hej hej, pojęcie o grafice i www mam dosyć spore, a że chcę sobie dorobić i nie na subach, bo to monotonne, wybrałem bloga z treścią + shorte.
Powiedzcie mi, ile orientacyjnie miesięcznie można z tego wyciągać?


RE: Blog z hackami - Money. - 29-03-2015 13:34

Bezsensowne pytanie.. Możesz mieć kilka $ na miesiąc lub kilka set, a nawet tysięcy Wink Wszystko zależy od twojego zaangażowania.


RE: Blog z hackami - Lejston - 29-03-2015 13:44

(29-03-2015 13:34)Money. napisał(a):  Bezsensowne pytanie.. Możesz mieć kilka $ na miesiąc lub kilka set, a nawet tysięcy Wink Wszystko zależy od twojego zaangażowania.

Dodaję 3 posty dziennie, 90 w miesiąc. Teraz ile?


RE: Blog z hackami - Money. - 29-03-2015 13:52

To też zależy czy masz wypozycjonowanego bloga i czy promujesz go przez, np. filmy na YouTube. Nie da się tego określić, ale jeżeli będziesz regularnie dodawał posty i coś zadziałasz z promowaniem to na pewno wyciągniesz kilkadziesiąt $. W tych czasach żeby porządnie zarobić na skracaniu linków musisz mieć na prawdę ogrom ludzi, którzy będą wchodzili na bloga. Radzę Ci zmienić skracacze na jakieś PPA lub PPI, to na pewno przyniesie Ci o wiele większe zyski. Możesz podpiąć również reklamy pod strone. Powodzenia Smile


RE: Blog z hackami - elbowndg - 30-03-2015 08:20

wg. moich obliczeń zarobisz 117zł 40grw pierwszym miesiacu, następnie będzie spadek i kolejne miesiące będą słabsze o okolo 17zł 50gr miesięcznie aż dojdziesz do około 32zł 70gr miesięczniie wtedy nastąpi dopiero tendencja wzrostowa. Po około 17 miesiącach zarobisz pierwszy raz w miesiac 500 zł


RE: Blog z hackami - tejdi - 30-03-2015 15:08

Nie da się określić ile zarobisz, wszystko zależy od Ciebie.


Blog z hackami - Artinesse - 02-03-2018 13:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.