Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MENTORING SKRACANIA - brozek123 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MENTORING SKRACANIA - brozek123 (/Temat-MENTORING-SKRACANIA-brozek123-111212)

Strony: 1 2 3 4 5 6


MENTORING SKRACANIA - brozek123 - brozek123 - 28-03-2015 12:33

MENTORING SKRACANIA
SHORTE - ADFLY




Witam !

Swoją przygodę ze skracaniem zacząłem już dawno jako polecony mysc'a. Wspólnie z nim ustaliłem, że czas wejść na wyższy poziom i zacząć uczyć innych zarabiania jako skracacz. Prowadzony przeze mnie mentoring jest integralną częścią "grupy mysc'a".

Zapraszam również do zapoznania się z dziennikiem pracy mysc'a : DZIENNIK PRACY - mysc - SUB_SMS - SKRACANIE - MENTORING

W skracaniu, jak w każdej metodzie, trzeba być cierpliwym i zrozumieć, że "nie od razu zbudowano Rzym". Zarobki zależą od zaplecza którym się dysponuje, a tego na początku swojej drogi po prostu się nie ma.
Wszystkim "świeżakom" (i nie tylko) oferuję kompleksową pomoc w skracaniu. Jestem w stanie objaśnić wszystkie znane mi metody i wskazać drogę dalszego postępowania.
Oprócz tego wszystkie osoby które zdecydują się na współpracę uzyskają dostęp do zamkniętego forum, gdzie na bieżąco dodawane są wszelkiej maści poradniki i newsy związane ze skracaniem.
W zamian wymagam rejestracji z moich reflinków (shorte + adfly). Oczywiście takim osobom zawsze służę radą Smile


Czego możesz się spodziewać :

+ "Bogatych", darmowych baz linków

+ Gotowych materiałów

+ Dostępu do wielu "niszowych" skryptów ułatwiających pracę

+ Zamaskowania Twoich skróconych linków przed FB

+ Skutecznej pomocy w rozwijaniu fanpage'a/y (grupy s4s, autorskie poradniki)

+ Kompleksowego objaśnienia metod postępowania i dalszego rozwoju

+ Dostępu do zamkniętego forum zrzeszającego skracaczy

+ Stale rozwijającej się „bazy poradników” (nie tylko FB)

+ Wielu na bieżąco dodawanych unikalnych tekstów ułatwiających i poprawiających Twój sposób działania

+ Indywidualnego podejścia i ciągłego, łatwego kontaktu

+ Absolutnego braku opłat/składek/itp. – wszelkie koszty pokrywane są z prowizji z programu partnerskiego.



Czego NIE możesz się spodziewać :

- Łatwego zysku niewymagającego pracy.

- Wysokich zarobków bez własnych pomysłów.



Czego wymagam :

- Podstawowej zajomości obsługi facebooka (m.in. rejestracje konta, planowanie postów, publikowanie postów, tworzenie fanpage'y, dołączanie do grup, tworzenie grup, tworzenie wydarzeń).

- Podstawowej znajomości rozwijania fanpage'y - Ponieważ ze względu na liczne nadużycia nieodwołalnie zawieszam bezpośrednią promocję fanpage'y poleconych! (NIE UDOSTĘPNIAM NOWYCH FP U SIEBIE)

- Zainstalowanego programu "Microsoft Excel" lub "Open Office"

- Samozaparcia i motywacji w dążeniu do celu.

- Wiary w sukces i nie poddawania się po porażkach.

- Bezwzględnej uczciwości - zarabiania (jeśli chodzi o skracanie) TYLKO w dwóch firmach które są wspierane poprzez (ten) mentoring.



Osiągnięcia poleconych :

[Obrazek: mysc.png]



Jak działa program partnerski w programach typu "shorte" :

Dokładniej chciałbym wyjaśnić kwestię, z którą nowe osoby często miewają problemy – przez co czują się „wykorzystywane”. By dołączyć do naszej grupy – wymagam rejestracji z konkretnych (moich) ref-linków. Twoje świeżo utworzone konta zostają przypisane pod moje konto – dzięki temu otrzymuję prowizję od Twoich zarobków. W żadnym wypadku nie oznacza to, że cokolwiek na tym tracisz Smile Zarabiasz tyle samo, ile zarabiałbyś podczas rejestracji z pustych linków. Generowana prowizja jest dodatkiem, który absolutnie niczego nie odejmuje od Twoich zarobków Smile Rejestrując się z podanych linków tylko (albo aż) zyskujesz dostęp do grupy i bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów będziesz miał dostęp do coraz większej ilości poradników.



Linki :

Poczekaj z rejestracją, aż się skontaktujemy Smile

Reflink : https://shorte.st/ref/07e41785d5

Czysty link : https://shorte.st


Reflink : http://adf.ly/?id=8751955

Czysty link : http://adf.ly



Dołącz do nas :

Zastanów się nad sobą, zanim wyślesz wiadomość ! Od członków grupy wymagam uczciwości i zarabiania tylko w dwóch wspieranych serwisach. Osoby które nie umieją zastosować się do tej reguły, nie mają szacunku wobec siebie, pracy innych osób i gonią tylko za zyskiem ("rybą", a nie "wędką") - będą systematycznie i "dożywotnio" usuwane z grupy.


By dołączyć do grupy postępuj zgodnie z poniższymi punktami !


1. Zarejestruj konta używając powyższych ref-linków.

2. Wyślij Prywatną Wiadomość zatytułowaną "Mentoring SKRACANIE"

3. W treści wiadomości podaj datę i godzinę rejestracji konta.

4. W tej samej wiadomości odpowiedz na dwa pytania :

- Dlaczego chcesz dołączyć do grupy mentorskiej i czego od niej oczekujesz?

- Gdybyś miał do wyboru - "zarabiać 100zł dziennie, podczas gdy wiesz, że na Twojej pracy ktoś inny, nic nie robiąc, zarabia 200zł dziennie" LUB "zarabiać 50zł dziennie podczas gdy na Twojej pracy nie zarabia nikt więcej" - co byś wybrał i dlaczego właśnie to ?



Kontakt :

O każdej porze można pisać PW

1. PW : Wyślij
2. GG : 52309050



Ogólnodostępne poradniki mysc'a :

1. Skracanie bez tajemnic - część 1 - Zarabianie na FanPage'u

2. Skracanie bez tajemnic - część 2 - Spam - grupy FB

3. Skracanie bez tajemnic - część 3 - Youtube





.


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - mysc - 28-03-2015 12:34

Potwierdzam. Brozek123 ma oficjalnie pozwolenia na przekazywanie moich materiałów. Mentoring właściwie niczym się nie różni - tylko osobą mentora Wink Zaręczam, że warto skorzystać z tej oferty !

KONTA NA FORUM AKTYWOWANE SĄ OKOŁO GODZINY 19.00 :-)


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - rasiak221 - 28-03-2015 14:11

dajcie mi tu jakiś nowy serwis zarobkowy chłopaki bo ja nic nie widzę, więc chyba dział pomylony Wink


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - mysc - 29-03-2015 20:08

Opisywany "mentoring" jest w stanie rzucić zupełnie inne światło na skracanie. Myślę, że zarabianie w grupie według sprawdzonych metod można podciągnąć pod "serwis zarobkowy" Smile


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - Kickster - 30-03-2015 06:32

linkshrink.net jeszcze podepnijcie chlopaczki, ja juz fanpagi odpuscilem, ale widze Myscu zes sie rozwinal zacnie w tym temacie xd gratki!


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - Lamojednorożec - 30-03-2015 07:21

Dwa pytania:
1. Ile dziennie powinienem poświęcać na to czasu? Wiem, że zależy od chęci, ale jestem ciekaw jakie byłoby minimum.
2. Co polecasz na ruch z Polski? Shorte czy adfly?


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - brozek123 - 30-03-2015 13:18

Zależy , jak zarabiałem sam (bez refów) to na początku wiadomo było ciężko i zajmowało to trochę czasu, ale jak wszystko ogarniesz to 5 min. dziennie, jesli chcesz zabrac sie za mentorowanie to juz jest inna bajka i trzeba troche sie poswiecic ,a co do stawki to na chwile obecną adf.ly , chociaż shorte.st lepiej zalicza, wiec musisz sam zdecydować


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - mysc - 30-03-2015 13:34

Cały czas polecam połączenie obu serwisów. Bez dodatkowych komplikacji (blokady fp, weryfikacja konta) nie powinno być dłużej niż 2h na tydzień.

Pozdrawiam Wink


@Kickster : Linkshrink zliczy 50% wejść. Chyba, że coś się zmieniło ?


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - Snaggy - 31-03-2015 18:43

Wszedłem z polecenia, wcześniej sam trochę zarabiałem, teraz wiem, że z pomocą brozka mogę zarobić o wiele więcej, razem z mysc'em mają przygotowane odpowiednie materiały do zarabiania dla początkujących, widać, że nie jest to zrobione na odwal się, zapowiada się znakomicie!
Pozdrawiam.


RE: Zarabianie na skracaniu linków - MENTORING - brozek123 - brozek123 - 02-04-2015 16:02

Chwilowy problem z gg, proszę o kontakt na zarabiam.com