Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Łączony 2.0] JavaScript VS Anty-Bot Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [Łączony 2.0] JavaScript VS Anty-Bot Lockerz (/Temat-Laczony-2-0-JavaScript-VS-Anty-Bot-Lockerz-11121)

Strony: 1 2


[Łączony 2.0] JavaScript VS Anty-Bot Lockerz - Dominator - 29-07-2010 22:24

[Obrazek: java-logo-orange-box.png]

Dziś koło 22:26 rozpoczął się Re-Stock dla SHOP'owiczów i tu się zdziwiłem, a tu ReCaptcha przy logowaniu, poprzedni JS dawał enter ale dawał login i hasło i SIGN IN, ale ten JS wykonuje trzy czynności:

1. Wpisuje login oraz hasło
2. Daje was od razu do kapczy
3. Nie wciska ENTER

Jest 1 minus o którym wspomniałem - nie daje enter po wpisaniu ReCaptcha, ale to nie problem wcisnąć SIGN IN

Skrypt jest połączony częściowo - wywaliłem pierdy które nie pomagały.

Instalacja jest taka sama jak poprzedni JS to wejdź do poprzedniego działu z JS.

Cytat:jvar%20values%20=%20["E-MAIL",%20"HASŁO"];%20$("input").each(function(i){%20$(this).val(values[i]);%20});%20document.getElementById("recaptcha_response_field"%20).focus();

Cieszcie się nim cały czas.

ZAKAZUJĘ GO WKLEJAĆ NA INNE FORA.

SKRYPT JEST MÓJ


Ta Java coraz bardziej mnie pociąga.

Janas - ten skrypt mam od Nayare - dał mi na TS3, a ja nie wiem skąd on to wziął.
W każdym razie to tylko logowanie a forum konkurencyjne nie wymyśliło Javy, tylko ktoś ją napisał. To jest połączony skrypt czyli 2in1 i działa.


RE: [Łączony 2.0] JavaScript VS Anty-Bot Lockerz - Marczyk - 29-07-2010 23:05

Nie powiem działa dobrze, pewnie się przyda. Jeśli rzeczywiście sam to zrobiłeś w kilka minut to szacuneczek. +


RE: [Łączony 2.0] JavaScript VS Anty-Bot Lockerz - Janas - 30-07-2010 06:52

Nie zrobił sam, zerżnięte prosto z konkurencji i jeszcze zakazuje wklejania na inne fora. Po prostu ręce opadają jak takie coś widzę. Skrypt nie jest twój bo ktoś go zrobił i wrzucił na com pl. Nie wiem czy on też to skopiował z innego forum ale chociaż mogłeś napisać skąd masz ten skrypt.


RE: [Łączony 2.0] JavaScript VS Anty-Bot Lockerz - KristopheR - 30-07-2010 08:00

I czy to jest legalne? Lockerz nie powinno tego chyba wykryć.
Jeżeli jest to zerżnięte to źle.. -.-


RE: [Łączony 2.0] JavaScript VS Anty-Bot Lockerz - zone22 - 30-07-2010 08:09

Skrypt nie jest twój. Dlaczego ? - Ktoś znający chociażby podstawy JS'a odróżnia go od Javy (zdjęcie + twój komentarz).


RE: [Łączony 2.0] JavaScript VS Anty-Bot Lockerz - Athemis - 30-07-2010 08:50

Może się przyda, choć jakoś mnie legalność tego zastanawia...


RE: [Łączony 2.0] JavaScript VS Anty-Bot Lockerz - Yanke$ - 30-07-2010 09:16

Róbcie co uważacie, używajcie, czego chcecie - ja gram 100% legalnie, żadnych zakładek, javascriptów i autofillów. Teraz praktycznie wszystko jest do wykrycia, a nawet jak nie jest, to też nie będę używał. Gram fair.


RE: [Łączony 2.0] JavaScript VS Anty-Bot Lockerz - Janas - 30-07-2010 09:18

Athemis używałem Javascript + Site launcher na General Retro Redemption i wszystko miałem ok, dostałem potwierdzenie a teraz czekam na nagrodę. Jednak to było przed wprowadzeniem zabezpieczeń ze strony Lockerz. Na 2 ostatnich SHOPowych restockach ludzie używali tego skryptu. Czas pokaże czy dostaną anulację.


RE: [Łączony 2.0] JavaScript VS Anty-Bot Lockerz - Mariolars - 30-07-2010 09:37

(30-07-2010 09:16)Yanke$ napisał(a):  Róbcie co uważacie, używajcie, czego chcecie - ja gram 100% legalnie, żadnych zakładek, javascriptów i autofillów. Teraz praktycznie wszystko jest do wykrycia, a nawet jak nie jest, to też nie będę używał. Gram fair.


To życzę Ci powodzenia Yanke$.


RE: [Łączony 2.0] JavaScript VS Anty-Bot Lockerz - Nayare - 30-07-2010 10:37

Nie wierze, ze sam to zrobiles.

(29-07-2010 22:24)Dominator napisał(a):  Janas - ten skrypt mam od Nayare - dał mi na TS3, a ja nie wiem skąd on to wziął.
Nie przypominam sobie. Kiedy to bylo? Tongue