Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dublowanie filmów YT/Vimeo/DailyMotion - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Dublowanie filmów YT/Vimeo/DailyMotion (/Temat-Dublowanie-filmow-YT-Vimeo-DailyMotion-111194)



Dublowanie filmów YT/Vimeo/DailyMotion - dart - 28-03-2015 01:17

Witam Was, mam kilka kanałów na YouTube, na których znajdują się głównie moje nagrania kamerą oraz różne dziwne twory własne, które linkują do moich stronek internetowych oraz niektóre mają adsense podpięty.

Mam pytanie na temat innych stron podobnych do YouTube, a mianowicie DailyMotion i Vimeo - rozumiem, że również można na nich zarabiać? Czy ktoś z Was to robi? Czym to się różni od zarabiania na YouTube?

I pytanie o samo dublowanie filmów - myślicie, że mogę wrzucać ten sam filmik na wszystkie te serwisy z takim samym/innym opisem ? Nie dostanę bana na YouTube? (bo nie ukrywam, że ten serwis jest cały czas moim numerem jeden).


RE: Dublowanie filmów YT/Vimeo/DailyMotion - VinCee - 28-03-2015 01:41

Uwazaj na vimeo, szczególnie na tagi. Jeśli podasz treścią zbliżone do "hack", "cheat", "free", "za darmo" itp. To zwiekszysz swoja uwage u adminów/modów a to przy "lewym" filmie kończy się banem Smile wiec miej oczy szeroko otwarte. Pisze, bo długo korzystalem z tego portalu Smile ..... teraz korzystam tylko z dailymotion i zero większych problemów Smile


RE: Dublowanie filmów YT/Vimeo/DailyMotion - dart - 28-03-2015 02:39

Nie mam stronek o takiej tematyce (nie zarabiam na subach, skracaniu itd) - mam zwykłe strony internetowe, z wiadomościami, publicystyką a nawet religijne - tylko zastanawiam się czy mogę dublować filmy na wszystkich trzech portalach... jak sądzisz?
Opiszesz jak wygląda zarabianie na vimeo?