Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pokerowy Blef - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pokerowy Blef (/Temat-Pokerowy-Blef-111192)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Pokerowy Blef - Lejston - 28-03-2015 12:01

(28-03-2015 11:40)elbowndg napisał(a):  Grałem w pokera wiele lat, wiele wygrałem wiele przegrałem. Ale jak ktoś mi pisze że poker to nie gra hazardowa to mi się śmiać chce. Możesz liczyć karty, możesz wyliczać prawdopodobieństwo jednak praktycznie zawsze zostaje ułamek % który może pogrążyć twój układ. Każdy blef to hazard.

Dlaczego przegrałeś? Bo uważasz, że hazard. Płacisz "wejściowe" dostajesz karty, zrzucasz jak nie chcesz, czyli tracisz mało, ew. grasz dalej, nie potrafisz się wycofać = strata. Wszystko zależne od Ciebie, a ze słabymi kartami też można wygrać. Jakiś koleś na EPT w finale dał all in (w ciemno) z 10,4 i wygrał Wink


RE: Pokerowy Blef - elbowndg - 28-03-2015 12:06

Nie rozumiem Twojego argumentu, ale ty chyba sam go nie rozumiesz. Dlaczego przegrałem? Czyli że Ty nie przegrałeś żadnego rozdania w pokerze? Skończyłem grać bo grałem już zbyt dużymi sumami. W ostetcznym rozrachunku przez kilak lat jestem kilkanaście tys do przodu. Dalej nie gram bo bałem się że kiedyś mnie to zgubi proste.

Ale niech Ci jest, żyj w przeświadczeniu że poker to nie hazard grając za 10 zł Big Grin
Pozdrawiam i kończe tu rozmowę Wink

PS.
Wydaje mi się że za dużo masz teorii z telwizji i streamów niźli praktyki, ale przyjdzie i na to czas i zrozumiesz pewne kwestie Wink


RE: Pokerowy Blef - Lejston - 28-03-2015 12:53

(28-03-2015 12:06)elbowndg napisał(a):  Nie rozumiem Twojego argumentu, ale ty chyba sam go nie rozumiesz. Dlaczego przegrałem? Czyli że Ty nie przegrałeś żadnego rozdania w pokerze? Skończyłem grać bo grałem już zbyt dużymi sumami. W ostetcznym rozrachunku przez kilak lat jestem kilkanaście tys do przodu. Dalej nie gram bo bałem się że kiedyś mnie to zgubi proste.

Ale niech Ci jest, żyj w przeświadczeniu że poker to nie hazard grając za 10 zł Big Grin
Pozdrawiam i kończe tu rozmowę Wink

PS.
Wydaje mi się że za dużo masz teorii z telwizji i streamów niźli praktyki, ale przyjdzie i na to czas i zrozumiesz pewne kwestie Wink

Wyśmiewaj mnie, że gram za 10zł, typowy cebulak, bo grał za więcej, i pewnie przejebał, dlatego teraz nie gra.

Jakbyś uważnie czytał, postawiłem sobie challenge od 15zł w górę.


RE: Pokerowy Blef - Kryminalista - 28-03-2015 13:14

Powodzenia , podałbyś strone gdzie grasz Smile ?
I czy przy wypłacie potrzebny dowód , pozdro


RE: Pokerowy Blef - ScroX - 28-03-2015 13:20

(28-03-2015 12:53)Lejston napisał(a):  
(28-03-2015 12:06)elbowndg napisał(a):  Nie rozumiem Twojego argumentu, ale ty chyba sam go nie rozumiesz. Dlaczego przegrałem? Czyli że Ty nie przegrałeś żadnego rozdania w pokerze? Skończyłem grać bo grałem już zbyt dużymi sumami. W ostetcznym rozrachunku przez kilak lat jestem kilkanaście tys do przodu. Dalej nie gram bo bałem się że kiedyś mnie to zgubi proste.

Ale niech Ci jest, żyj w przeświadczeniu że poker to nie hazard grając za 10 zł Big Grin
Pozdrawiam i kończe tu rozmowę Wink

PS.
Wydaje mi się że za dużo masz teorii z telwizji i streamów niźli praktyki, ale przyjdzie i na to czas i zrozumiesz pewne kwestie Wink

Wyśmiewaj mnie, że gram za 10zł, typowy cebulak, bo grał za więcej, i pewnie przejebał, dlatego teraz nie gra.

Jakbyś uważnie czytał, postawiłem sobie challenge od 15zł w górę.

Przyszedł na forum i zgrywa nie wiadomo kogo.. graj sobie za ile chcesz, nikt Cie nie wyśmiewa.. tylko proszę.. przestań rozgłaszać swoje chore teorie na temat tego że Poker to nie hazard bo tego czytać się nie da.
Grasz pewnie w pokera tydzień i wiesz o nim wszystko..typowe.


RE: Pokerowy Blef - Lejston - 28-03-2015 13:34

(28-03-2015 13:14)Kryminalista napisał(a):  Powodzenia , podałbyś strone gdzie grasz Smile ?
I czy przy wypłacie potrzebny dowód , pozdro

bet-at-home
Przy małych wypłatach, tzn. do 400-500 nie chcą dowodu, sprawdzone Smile


RE: Pokerowy Blef - Kurus92 - 28-03-2015 13:35

Nie lepiej Ci się przenieść na pokerstars? Wink


RE: Pokerowy Blef - Lejston - 28-03-2015 13:49

(28-03-2015 13:35)Kurus92 napisał(a):  Nie lepiej Ci się przenieść na pokerstars? Wink

Jak będę miał 18, bo tam już sprawdzają.


RE: Pokerowy Blef - Lejston - 28-03-2015 16:43

Pograne.
Cel: 23/100


RE: Pokerowy Blef - Juhas - 28-03-2015 17:08

Poker zawsze będzie hazardem ale bez umiejętności nic nie zdziałasz.