Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pokerowy Blef - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pokerowy Blef (/Temat-Pokerowy-Blef-111192)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Pokerowy Blef - Lejston - 27-03-2015 23:09

Hej, jestem Barrosz, obecnie mam 17 lat i gram sobie w pokera przez neta, u bukmachera. Bez potwierdzenia konta, bo w małych sumach, nie jest to wymagane.
Wpłaciłem dziś 10zł, pomnożyłem do 15 i chcę zacząć prowadzić dziennik, aby uświadamiać że można zarobić, że nie jest to hazard. Mam nadzieję, że uda mi się to.
Postaram codziennie wrzucać jakieś info / screeny dot. kasy.

Cel? 100zł jak na chwilę obecną.

Pytania? Z chęcią odpowiem!

Cel: 15/100
[Obrazek: YvduyVK.jpg]



RE: Pokerowy Blef - broofie - 27-03-2015 23:22

Poker zawsze byl i bedzie hazardem chocbys nie wiem jak pomnozyl te pieniadze Wink
A tak pozatym to jestem ciekaw ile na tym zyskasz.


RE: Pokerowy Blef - Lejston - 27-03-2015 23:26

(27-03-2015 23:22)broofie napisał(a):  Poker zawsze byl i bedzie hazardem chocbys nie wiem jak pomnozyl te pieniadze Wink
A tak pozatym to jestem ciekaw ile na tym zyskasz.

Nie mogę się z Tobą zgodzić, gdyż poker nie jest hazardem Smile
Jest to gra w 95% zależna od nas.


RE: Pokerowy Blef - broofie - 27-03-2015 23:29

Jest to gra fantowa, a wiec rowniez hazard. Mozesz miec wlasne zdanie ale od punktu prawnego i teoretycznego tak to obecnie wyglada.


RE: Pokerowy Blef - Lejston - 27-03-2015 23:34

Tak mówią zasady, przeważnie nie wiedząc nic o grze Smile


RE: Pokerowy Blef - Lejston - 28-03-2015 10:35

Dziś jeszcze nie grane, ale spokojnie.
Jak kogoś interesuje, to dziś jest finał EPT, do wygrania ponad 800k euro, w finałowej szóstce jest Dominik Pańka Smile

Stream startuje od 12/13 EPT


RE: Pokerowy Blef - Juhas - 28-03-2015 11:06

Na czym grasz?


RE: Pokerowy Blef - sylwu - 28-03-2015 11:08

(27-03-2015 23:29)broofie napisał(a):  Jest to gra fantowa, a wiec rowniez hazard. Mozesz miec wlasne zdanie ale od punktu prawnego i teoretycznego tak to obecnie wyglada.

Pewnie nawet nie znasz zasad tej gry a twierdzisz że to hazard. Za dużo filmów się naoglądałeś. To nie ruletka czy automaty, tutaj ważnym czynnikiem są umiejętności.


RE: Pokerowy Blef - broofie - 28-03-2015 11:22

Czyli chcesz mi powiedziec, ze otrzymywanie dobrych kart to rowniez czynnik umiejetnosci, a nie szczescia? facepalm
PLACISZ za cos co jest LOSOWE, wiec to jest i bedzie hazard. Gra losowa->gra fantowa->hazard. Tyle w temacie, na kolejne posty nie odpowiem.


RE: Pokerowy Blef - elbowndg - 28-03-2015 11:40

Grałem w pokera wiele lat, wiele wygrałem wiele przegrałem. Ale jak ktoś mi pisze że poker to nie gra hazardowa to mi się śmiać chce. Możesz liczyć karty, możesz wyliczać prawdopodobieństwo jednak praktycznie zawsze zostaje ułamek % który może pogrążyć twój układ. Każdy blef to hazard.