Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - Shadow271 - 18-09-2015 17:42

Spokojnie chłopaki,

@[MoveR28] 26 września minie 75 dzień jak miałem otrzymać zwrot inwestycji u Ciebie. Jak do tego terminu mi nie przelejesz tych 150zł, to będę domagał się dodatkowych odsetek.

pozdrawiam


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 18-09-2015 18:08

Ok, powiedziałem rodzicom, wezmą dla mnie kredyt, nie wiem dokładnie ile to potrwa, ale jak dostanę kasę to spłacę, nie wszystko, ale znaczną część, conajmniej połowę.


RE: Wspólna inwestycja - nicooo - 18-09-2015 18:33

(18-09-2015 18:08)MoveR28 napisał(a):  Ok, powiedziałem rodzicom, wezmą dla mnie kredyt, nie wiem dokładnie ile to potrwa, ale jak dostanę kasę to spłacę, nie wszystko, ale znaczną część, conajmniej połowę.

Mogę się z tobą założyć , że następny post który dodasz , będzie iż rodzice pożyczki nie dostali Xpokerface...


RE: Wspólna inwestycja - Assasinoo - 18-09-2015 18:51

A mi nawet nie żal tych ludzi, mover zapewniał, że w razie niepowodzenia wykłada swoją kasę, to każdy myślący człowiek wpadł na to, że równie dobrze by mógł sam zainwestować swoją kasę bez dzielenia się zyskiem, skoro i tak musiałby zwracać w przypadku niepowodzenia, a sam zapewniał, że bezpiecznie wszystko. A teraz płacz i proszenie się o swoje pieniądze, rozbawił mnie gość co pisał jeszcze o tych procentach karnych beka Jak dostaniesz chociaż to co wysłałeś to powinieneś się cieszyć, a nie liczyć na odsetki.


RE: Wspólna inwestycja - MilanFan - 18-09-2015 18:55

Miałem nosa z tym, by po raz kolejny nie inwestować. Jerk2


RE: Wspólna inwestycja - szykiryki - 18-09-2015 19:03

@[MoveR28]
Rodzice są rolnikami? Bez problemu dostaną kredyt >15k, wiec spłacisz wszystkich. Elo!
Jakbyś miał problem- wal do mnie, skontaktuje Cie z zaufanym doradcą finansowym, w tydzień dostaniecie kredyt.


RE: Wspólna inwestycja - drynd3k - 18-09-2015 20:41

(18-09-2015 18:51)Assasinoo napisał(a):  A mi nawet nie żal tych ludzi, mover zapewniał, że w razie niepowodzenia wykłada swoją kasę, to każdy myślący człowiek wpadł na to, że równie dobrze by mógł sam zainwestować swoją kasę bez dzielenia się zyskiem, skoro i tak musiałby zwracać w przypadku niepowodzenia, a sam zapewniał, że bezpiecznie wszystko.

Gadać po fakcie każdy może.
Każdy myślący człowiek wykłada na takie rzeczy kase na której strate może sobie pozwolić. Dla mnie to była jedna z wielu inwestycji obarczona ryzykiem.

U Melexa też wyłożylem kafla i co, uciekł z kasą na Hawaje ? Nie, bo są jeszcze ludzie, którzy dają coś od siebie.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 18-09-2015 21:03

Tak, są rolnikami.
Chciałem od nich tyle aby mieć chociaż połowę z głowy, być może więcej, a reszta będzie szła z tego co mam zwrotów.
Około tygodnia i tak pewnie zejdzie z połatwieniem tego. A bank to Bank Spółdzielczy, mają tam konto i już były tam jakieś kredyty więc dostaną.

" i co, uciekł z kasą na Hawaje ?"
Siedzę na Majorce, z telefonem w dłoni, popijając drinka?


RE: Wspólna inwestycja - drynd3k - 18-09-2015 21:14

Coś Ty, no offence. Nie odnosiłem się do Ciebie, tylko do włascicieli piramidek którzy spierniczają jak bańka się napełni.
Chciałem, żeby hejterzy w tym temacie zrozumieli, że nie trafili na scamera, tylko na kogoś kto daje możliwość rozmnożenia kasy, niech to docenią mimo wszystko.


RE: Wspólna inwestycja - Fricooo - 18-09-2015 21:28

(18-09-2015 21:14)drynd3k napisał(a):  Coś Ty, no offence. Nie odnosiłem się do Ciebie, tylko do włascicieli piramidek którzy spierniczają jak bańka się napełni.
Chciałem, żeby hejterzy w tym temacie zrozumieli, że nie trafili na scamera, tylko na kogoś kto daje możliwość rozmnożenia kasy, niech to docenią mimo wszystko.

Smieszny jestes haha Ludzie maja docenic "mozliwosc rozmnozenia kasy"? Jaka mozliwosc czlowieku. Dobrze bedzie jak ludzie odzyskaja swoj wklad, nie mowiac juz o jakis profitach.
Nie trafili na scamera? To gdzie sa pieniadze? Zniknely? I w sumie dalej autor wymiguje sie od odpowiedzi na wiekszosc pytan.
A to moze ni byla piramida. Sam autor chcial przyjac kolejne inwestycje zeby splacic poprzednie.