Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - marcel_kk - 18-09-2015 11:47

(18-09-2015 09:11)Dymkul napisał(a):  Ponad 10 tyś to nie jest śmieszna kwota.

@[Dymkul] 10 tyś ??? Dołóż drugie tyle i nie zapominaj ze na konkurencyjnym forum też pojechał po bandzie...


RE: Wspólna inwestycja - Artinesse - 18-09-2015 13:16

Historii nie ma konca ;D.
Tyle razu zagladam do tego tematu i nie wiem kogo bardziej mi tu zal czy tego co wyludzil te pieniadze czy tych naiwnych ktorzy mu je dali. Jak juz dajecie komus takiemu tak pieniadze to juz lepiej postawic je na jakis mecz na buku, na to samo wyjdzie a macie wieksze szanse na zysk. Obstawiam ze autor tematu w podobny sposob chcial uzyskac zyski. Pomysl dobry a perspektywa beznadziejna. Temat rzeka, dajcie mu konkretny termin splaty tego jak nie splaci to na policje. Autor wiedzial co robi. Biorac tyle pieniedzy od ludzi na pewno liczyl sie z tym ze tyle bedzie musial oddac. Jezeli nadal wyludza na innych forach to brac sie za niego a nie pastwic i czytac jego zyciorys jak to zarabia aby Was splacic. Dziekuje tyle mam do powiedzenia.


RE: Wspólna inwestycja - xyourneyx - 18-09-2015 14:54

Mover, oddawaj zgodnie z kolejnością i przede wszystkim odpowiedz na pytania:
- czy masz zamiar wziąć kredyt, aby nas spłacić?
- czy jedyne źródło twojego dochodu to praca? Co zrobiłeś z tą kasą od nas?

Mam wrażenie, że jeśli szybko nie wypłacisz innych, to ludzie (w tym ja, mimo że darzyłem cię sympatią) pójdą na komisariat i sam wiesz jak się to skończy.


RE: Wspólna inwestycja - jaremo098 - 18-09-2015 15:15

sorry ze tak pozno ale mnie też dodajcie do tej listy.


RE: Wspólna inwestycja - Toskan - 18-09-2015 15:18

Nie jestem zwiazany z tematem, choc go czytam na biezaco Wink to chyba taki odpowiednik wciagajacych seriali Tongue Sczerze Ci wspolczuje Mover choc jak widac chciwosc Cie zawiodla! Az sie dziwie, ze ludzie Cie tak 'glaskaja'. Powiem tylko tak...kto ostatni ten goni Wink


RE: Wspólna inwestycja - ShuQi - 18-09-2015 15:29

@[jaremo098]

Tak, dodamy Cie do listy, wpiszemy 5 000 zł i na początku tak aby Cie spłacił....

Może tą pandę od niego gratis chcesz?


RE: Wspólna inwestycja - jaremo098 - 18-09-2015 15:44

ShuQi nie rozumie o co chodzi z tym 5k


RE: Wspólna inwestycja - Kickster - 18-09-2015 15:47

Tak czytam ten watek od poczatku i czekam na 3 sezon, to moj ulubiony temat na tym forum! Big Grin 3 sezon czyt. jak poleci pozew


RE: Wspólna inwestycja - ShuQi - 18-09-2015 15:48

(18-09-2015 15:44)jaremo098 napisał(a):  ShuQi nie rozumie o co chodzi z tym 5k

Napisałeś aby dodać Cie do listy.


- Jaka kwota inwestycji
- Kiedy była inwestycja
- "Dodajcie mnie" co my Twoi słudzy jesteśmy? Sam weź listę dodaj się i napisz post.


Nikt tu za Ciebie nic nie zrobi, skoro nawet nie chce Ci się do listy dopisać, to i zwrotu się nie doczekasz amen.


RE: Wspólna inwestycja - xavi512 - 18-09-2015 15:50

Po co taki atak na niego? Jak jemu też wisi to można grzecznie go dopisać. Wystarczy zapytać o kwotę i termin.
Chyba, że Muver nie wie komu ma jeszcze oddawać z poza listy to można się dopisywać, co tam parę stów i tak już nie zrobi różnicy...