Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 17-09-2015 18:07

Critical, dostał 300 zł, nie napisał, jutro będę coś słał.


RE: Wspólna inwestycja - Fricooo - 17-09-2015 18:17

Cytat:Dobra, teraz będzie szło po liście. Rudolf będzie uwzględniowy w jak najbliższej kolejności, niedługo będę miał ponownie kolejny częściowy zwrot z społecznościówek i to roześlę.

A kto dostał pieniądze. Osoba 20(?) z listy? Haha. Przecież ten koleś wali was od samego początku. Dziwie sie ze jeszcze nie znalazla sie osoba ktora zglosila sprawe, ale jezeli sami idziecie mu na reke to on korzysta. Raz na tydzien wysle jakies grosze do osoby ktora najwiecej krzyczy i dalej bedzie informacja że przecież jakieś pieniądze dochodzą.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 17-09-2015 18:26

Proszę Cię, miał z 1 lipca.
To co mam to wysyłam, grosze, nie grosze to co dostaję to odsyłam, wiem, że się w*ebałem po uszy i nie jest mi z tym wesoło, wiem jaka jest powaga sytuacji.
Nie zamierzam nikogo oszukać.


RE: Wspólna inwestycja - drynd3k - 17-09-2015 18:27

Critical dostal, to po nim ja? Lol


RE: Wspólna inwestycja - szykiryki - 17-09-2015 18:37

@[MoveR28], dostałeś pracę na umowę na czas okreslony/nieokreślony? Skoro dostałeś nawet Pande, to wnioskuje, że jest to dłuższa, stała umowa...
Tak czy siak, na Twoim miejscu juz dawno zasuwałabym do banku z wnioskiem o kredyt (proponuje Polbank- dają praktycznie wszystkim chętnym pożyczkę).
Wobec banku będziesz rzetelniej spłacał raty (w przypadku braku terminowości sankcje Cie nie ominą), niż wobec użytkowników, którzy Ci zaufali.

Kolejna opcja- wziąć dwie karty kredytowe- na każdej możesz wypłacić 5k, z odpowiednią profką oczywiście. To najszybsze i najbardziej dostępne rozwiązanie.

Dziwne, ze na to nie wpadłeś...?


RE: Wspólna inwestycja - Mafesto - 17-09-2015 19:17

Jeśli Mover ma spłacić jak najszybciej wszystkich, to proponuję spłacić najpierw tych, który łasi są na "tygodniówki". Jest ich kilku, kilku także nie zadeklarowało stanowiska co do nich. Załóżmy, że 7 osób będzie je chciało, to jest 210/tyg więcej. Około 840 zł miesięcznie jego dług będzie wzrastał. Po spłaceniu tych osób, resztę powinien spłacić chronologicznie. Jest to najlepsze wyjście zakładając czekanie a nie proces.


RE: Wspólna inwestycja - Shadow271 - 17-09-2015 19:25

(17-09-2015 19:17)Mafesto napisał(a):  Jeśli Mover ma spłacić jak najszybciej wszystkich, to proponuję spłacić najpierw tych, który łasi są na "tygodniówki". Jest ich kilku, kilku także nie zadeklarowało stanowiska co do nich. Załóżmy, że 7 osób będzie je chciało, to jest 210/tyg więcej. Około 840 zł miesięcznie jego dług będzie wzrastał. Po spłaceniu tych osób, resztę powinien spłacić chronologicznie. Jest to najlepsze wyjście zakładając czekanie a nie proces.
Według twojej koncepcji, kazdy bedzie chcial "tygodniówki", ponieważ:
1. Dostanie więcej
2. Zostanie spłacony w pierwszej kolejności

Tapnięte z mojego LG Swift L9 II


RE: Wspólna inwestycja - Mafesto - 17-09-2015 19:38

@[Shadow271] Otóż, nie każdy chce tygodniówki. Niektórzy - ci, co jeszcze wierzą w ludzkość lub jakiś jej fragment w nich pozostał, zrzekli się jej. Dodatkowo - dla pewności, Mover powinien wysłać skan umowy do tutora/moda. No i przydałoby się, żeby sam autor powiedział ile musi oddać. Dobrym gestem byłoby zrobienie w google sheets tabeli z listą długów oraz oczekiwaną datą spłaty - lecz takowa mogła by zniszczyć wiarę w doczekanie się pieniążków i może dlatego jeszcze nie powstała.


RE: Wspólna inwestycja - drynd3k - 17-09-2015 19:43

Dajcie spokój z tygodniówkami, wiemy wszyscy jaka jest sytuacja i szczerze to ostatnia rzecz o jakiej powinniscie mysleć.


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 17-09-2015 19:49

Miło widzieć, że jednak powoli ludzie rozumieją sytuację i rezygnują z tygodniówek Smile