Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - Damkofr - 13-09-2015 14:35

(13-09-2015 11:43)Shadow271 napisał(a):  @[MoveR28] spłać @[Rudolf50]
według listy czeka najdłużej
A może zamiast tego jak ma np 1000zl niech wyśle każdemu po 100zl a nie wyśle do 2 osób a ci co są na końcu nigdy nie dostaną. Każdy już czeka długo ponad termin.


RE: Wspólna inwestycja - drynd3k - 13-09-2015 15:00

Niech idzie wg listy, nie kombinujmy bo sie syf zrobi


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 13-09-2015 15:25

Wg. Mnie powinno być spłacane po kolei z listy, nie każdemu na raty, tylko 100% dla jednego użytkownika, i dopiero później następny.

Co do "umierania" tematu. Jaki jest sens pisania tutaj nic nie wnoszących postów? Ciągle jest ten sam schemat, mikuss i inni tego pokroju użytkownicy hejtują, straszą policją i ciągle o coś spinają, a Mover pisze że robi co może i odsyła to co ma. A jak widać pomimo opóźnienia, odsyła. Więc proponuje tutaj dyskutować na trochę wyższym poziomie, i omawiać jakieś konkretne sprawy a nie ciągle hejtować. Pozdrawiam.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 14-09-2015 05:02

Dobra, teraz będzie szło po liście. Rudolf będzie uwzględniowy w jak najbliższej kolejności, niedługo będę miał ponownie kolejny częściowy zwrot z społecznościówek i to roześlę.


RE: Wspólna inwestycja - badii - 14-09-2015 21:20

(13-09-2015 15:25)Kemesz napisał(a):  Wg. Mnie powinno być spłacane po kolei z listy, nie każdemu na raty, tylko 100% dla jednego użytkownika, i dopiero później następny.

Co do "umierania" tematu. Jaki jest sens pisania tutaj nic nie wnoszących postów? Ciągle jest ten sam schemat, mikuss i inni tego pokroju użytkownicy hejtują, straszą policją i ciągle o coś spinają, a Mover pisze że robi co może i odsyła to co ma. A jak widać pomimo opóźnienia, odsyła. Więc proponuje tutaj dyskutować na trochę wyższym poziomie, i omawiać jakieś konkretne sprawy a nie ciągle hejtować. Pozdrawiam.

W takim tempie jakim on to robi to ostatnie osoby z listy dostaną te pieniądze nie wcześniej niż za rok. On chyba musi jeszcze za coś żyć, odkładać coś dla siebie, myślicie, że wszystko idzie w oddawanie tej jakże "cudownej inwestycji"?
Plus jedyny jest tego taki, że się czasami odezwie, ale co z tego? Napisze tylko, że powoli spłaca. Przed chwilą czytałem temat z zajazdowiczem i nadal się dziwie, że są tacy ludzie, którzy się nabierają. Wy 'sracie' pieniędzmi? (przepraszam za wyrażenie, ale nie mogłem innego użyć). On te pieniądze będzie oddawać miesiącami, latami, nie wiem czy się ich kiedykolwiek doczekacie.


RE: Wspólna inwestycja - Uni3X - 16-09-2015 17:04

Widzę że nie tylko z forum zarabianie24 na pożyczał

mi wisi 480zł


RE: Wspólna inwestycja - xavi512 - 16-09-2015 17:22

To tam też jest zadłużony? Xpokerface


RE: Wspólna inwestycja - nitram - 16-09-2015 17:51

@[Uni3X] na jaką kwotę tam jest zadłużony ?


RE: Wspólna inwestycja - Uni3X - 16-09-2015 18:11

(16-09-2015 17:51)nitram napisał(a):  @[Uni3X] na jaką kwotę tam jest zadłużony ?

Dokładnie to nie wiem nie ma tematu z jego działalnością, napisałem na czasie kilku
się odezwało

Na liście tutaj z forum zarabianie24 znajduje się 1

razem ze mną jest 3 dokładnie to nie wiem ile u nich pożyczył, ale na pewno
jest więcej, założę tam temat


RE: Wspólna inwestycja - mikuss - 16-09-2015 18:55

wychodzi szydło z worka, mało tutaj było to dołożył na innym forum
macie racje ludzie dalej głaskajcie Moverka i obchodzcie się jak z jajeczkiem by się czasem nie zbiło!
A dawno już pisałem, że powinniście zgłosić .... no ale moverek miał żniwa, prądu nie miał a czas leciał a on odwlekał i odwleka - może za 10 lat zobaczycie pieniądze jak go tak głaskać dalej będziecie