Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - wiezaawieza - 12-09-2015 15:06

10 953zł - tyle ma do oddania Mover licząc same wpłaty na inwestycję. Jeśli by dodać procent o jaki ta kasa miała się zwiększyć to wychodzi z jakieś 15 000zł...

Prosiłbym kogoś o pomoc na pw jak zgłosić Movera na policję, tak żebym dostał pieniądze.

Chciałem otrzymać 270zł po zwrocie pieniędzy. Teraz licząc na to, że dostałbym rekompensatę 30zł tygodniowo wychodzi 270+377= 647zł. Niestety ale widzę, że nawet ten temat umiera, a ja bardzo bym chciał zobaczyć przynajmniej 300zł...


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 12-09-2015 19:22

Najpierw radzę zrezygnować z tej głupiej rekompensaty.


RE: Wspólna inwestycja - ShuQi - 12-09-2015 19:53

Głupia jak głupia, jeżeli ktoś będzie dokładny i pójdzie z tym na policje to dostanie kase szybciej niż reszta. I dostanie razem z "rekompensata" Smile
W końcu kto by nie chciał pasywnego 30/tydzień


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 12-09-2015 19:55

Czyli oprócz tego, że gościu daje zarobić, bez żadnego wysiłku dla was ani nic, jeszcze chcecie "wyssać" z niego rekompensatę? Bardzo polskie zachowanie.


RE: Wspólna inwestycja - flown - 12-09-2015 19:59

Sam ją oferował. Faktycznie, bardzo "polskie"...

Wysłane z mojego One przy użyciu Tapatalka


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 12-09-2015 20:34

Po czym stwierdził, że to był błąd. Miejcie na uwadze to, że jeśli pierwsi użytkownicy z listy pokuszą się o ten bonus, to ostatni poczekają 2-3x dłużej niż normalnie by to zajęło. A wydaje mi się, że chyba zależy Wam na wcześniejszej spłacie skoro i tak jest opóźnienie.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 12-09-2015 21:26

Nie wbijam na forum, bo mam mało czasu, jak mogę to odpisuję na pw, jestem świadom kwoty.
Pracuję, co mam to odsyłam, więc powoli, niestety właśnie powoli ubywa. Robię co mogę. Więc trochę spokoju, po niedzieli też będzie kasa szła.


RE: Wspólna inwestycja - wiezaawieza - 13-09-2015 02:24

To może zajmujmy sobie tygodnie? Chcę być spłacony w następnym tygodniu - 300zł.


RE: Wspólna inwestycja - Shadow271 - 13-09-2015 11:43

@[MoveR28] spłać @[Rudolf50]
według listy czeka najdłużej


RE: Wspólna inwestycja - patryk006 - 13-09-2015 13:22

Jakie rezerwacje tygodni ... niech spłaca po kolei, bez żadnych wyjątków

Temat umiera, a co mamy pisać ? wyzywać ? grozić ? bezsensowny spam który nic nie wniesie, teraz pewnych spraw nie przeskoczymy, a dopóki widzę że stara się spłacać i ludzie to potwierdzają.

Jak umilkną potwierdzenia to przejdę się zgłosić sprawę, wtedy wraz z odsetkami, chwilowo z tych "odsetek" jestem w stanie zrezygnować o ile zacznie spłacać po liście, a nie ludzie odzywają się w ogóle nie będąc wpisanymi w temat, nie wiadomo z jakiego okresu mieli wpłaty.