Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - Mat_pl - 20-08-2015 12:06

ryzyko ? Jakie ryzyko ? chłopie jasno napisał, że w razie wpadek ma z czego zwracać więc skończ z nic nie wnoszącym postem i już nie pisz.


RE: Wspólna inwestycja - 8gruzin8 - 20-08-2015 12:13

Zapowiadało się tak pieknie...
...kończy się jak zwykle

szkoda tylko, że wcześniejsze historie z forum niczego ludzi nie uczą. Wniosek jest tylko jeden - licz na siebie i sam pracuj, nikt Ci nic za darmo nie da (ale zabrać zabierze z wielką chęcią)


RE: Wspólna inwestycja - Melex - 20-08-2015 12:13

jak mialby z czego oddać to mógł sam zainwestowac i te 20% dla Was brać dla siebie...


RE: Wspólna inwestycja - DeI - 20-08-2015 12:19

Z tego co pamiętam na samym początku patent był taki że w ten sposób się dokapitalizowywał dawał gwarantowany procent a resztę co uzyskał zatrzymywał dla siebie. Wydaje mi się że to uczciwy układ.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 20-08-2015 12:35

Ok, teraz będę się starał jak pisze dei, zwracać wkład i czasowo dosyłać zysk, też innej opcji nie widzę.
Jutro wyślę to co będę miał i po niedzieli będę starał się ogarniać jak najwięcej.


RE: Wspólna inwestycja - flown - 20-08-2015 13:09

Zdaj sobie sprawę z tego, że jak oddasz ludziom wkład to sprawa magicznie nie ucichnie. Nadal będziesz wszystkim winien zwrot z inwestycji (i ewentualny bonus) tak samo jak winien jesteś wkład...


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 20-08-2015 13:24

Tak, ale wtedy już z górki, bo będzie to jakieś tam oczekiwanie ze świadomością, że nie jesteś stratny.


RE: Wspólna inwestycja - Majka - 20-08-2015 14:17

(20-08-2015 11:46)DeI napisał(a):  Ten temat wygląda coraz bardziej jak pewien temat o BTC. Chyba koniec końców koleś nikomu niczego nie wypłacił.

Od 1 Lipca czekam, zastanawia mnie co z tymi ludźmi którzy wpłacili potem u niego na 3 miesiące konkretne sumy potem. Nie zdziwiłbym się jakby poszły na zaległości. W szczególności mnie rozpierdoliło, że nie jestem w priorytecie do spłat ponieważ codziennie nie spamuje ci na gg. A chyba ze wszystkich najdłużej czekam. A może taktyka pokroju spłacę najpierw tych z najmniejszym wkładem aby olać tę mniejszość z większym. Pierdolony priorytet powinien być dla tych którzy najdłużej czekają.

Na samym początku pisałem żeby nie wypłacać bonusu za zwłokę, ale zaraz hejty poszły w moim kierunku, obsuwę masz konkretną mogłeś nawet zwracać ludziom tylko kwoty bazowe myślę że by się nie obrazili, innego rozwiązania żeby wyjść w ogóle z twarzą nie widzę. A nie jakieś spłacanie na raty w nadziei że ci którzy dostaną napiszą i uspokoją ludzi. Tak by było więcej spłaconych i sprawa załatwiona

Trzeba będzie się obejrzeć na rozwiązania jakie oferowali Nitram albo Mat_Pl gdyż wszedłem z maksem 500zł

Jestem tu prawie od początku i dostałem dwa zwroty z zyskiem. W głowie mi się nie mieści że ktoś z góry przewidział, z pozycji prywatnej osoby założenie piramidki na tym forum. Musiałeś generować jakiś hajs, ale nawet nie powiedziałeś skąd taka obsuwa albo mnie coś ominęło bo same wykręty widzę w stylu Bykorado. Wisząc taką kupę hajsu myślisz o żniwach serio? To są jakieś jaja powinieneś na chuju stanąć żeby tylko spłacać ludzi. (Chyba że faktycznie sobie tam dorabiasz)

Czekam do końca Sierpnia
Rozumiem Twoją złość, lecz mogłeś trochę ładniej dobrać słowa.
Wulgaryzmy + 20%


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 20-08-2015 17:14

Jutro coś wyślę, z kilkoma osobami już się umówiłem, co i jak, więc teraz trochę spokojniej myślę, że będzie.


RE: Wspólna inwestycja - przemo2741 - 20-08-2015 18:51

Ale w jakiej kolejności wysyłasz? Tym co najwcześniej zainwestowali, tym co najwięcej zainwestowali czy tym co najgłośniej krzyczą?

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka