Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 20-08-2015 08:20

Zaległości serwisów, niektóre padły, ale tam miałem nie duże straty, do końca tego miesiąca postaram sie jak najwiecej uregulować, pogadam ze znajomymi, najwyżej pożyczę od ních kasę na jakiś czas.


RE: Wspólna inwestycja - mikuss - 20-08-2015 08:22

pisałem wcześniej co myślę o tym pseudo biznesmenie
macie rację ludzie czekajcie na swoje pieniądze, dopraszajcie się a ziomek wam będzie głodził o problemach o rekompensatach itp itd dalej odsuwając w czasie.
Przecież pisał wyraźnie, że odda ze swoich w razie problemów i gdzie to oddanie ?Swoje na kombajn za żniwa poszły czy rodzicom pożyczył ? zaczynam widzieć Bykonrado z jego kobrą ....
Na waszym Miejscu ogarnął bym się w końcu, zgłosił sprawę na policję i niech oni doprowadzą do ściągnięcia Waszych pieniędzy, ale jak wy się boicie sami walczyć o Swoje pieniądze to takie Moverki będą was kiwały jak chciały


@[Admin] może by coś administracja zrobiła z tym Pożal się Boże biznesmenem bo dalej ludzi kiwa i dalej pieniądze nie oddane


RE: Wspólna inwestycja - Mat_pl - 20-08-2015 08:28

MoveR ma u mnie ultimatum określone do pewnego dnia, jeżeli polegnie to idę na KP i zgłaszam sprawę z Art. 284. § 1 lub Art.*286.*§*1 a jak nie to powództwo cywilne i chętnie przyjmę kilka osób do grona zainteresowanych odzyskaniem pieniędzy w procesie sądowym.


RE: Wspólna inwestycja - Critical - 20-08-2015 08:34

@[MoveR28] Zalegasz prawie miesiąc. Czekam do 7-ego września na zwrot całości lub przynajmniej połowy kwoty którą zainwestowałem, wraz z zyskiem. W innym przypadku przejadę się do Ciebie lub zgłaszam sprawę na policję. Rozumiemy się?


RE: Wspólna inwestycja - Admin - 20-08-2015 08:53

(20-08-2015 08:22)mikuss napisał(a):  @[Admin] może by coś administracja zrobiła z tym Pożal się Boże biznesmenem bo dalej ludzi kiwa i dalej pieniądze nie oddane

@[mikuss]
Ale jaki cel ma twój ciągły płacz i oznaczanie mnie? Zarówno administracja jak i oskarżony wypowiedzieli się. Jeśli potrafisz logicznie myśleć to zastanów się - mamy go zbanować od razu i już nikt z Was ma nie zobaczyć żadnych pieniędzy nawet jeśli jego obietnice spłaty dłużników są prawdziwe? Na co ty chłopie liczysz? czytasz ten wątek czy nabijasz w ciemno posty siejąc większą dramę?
Nie zwróci pieniędzy to zgodnie z tym o czym pisał Daniel - będzie należało podjąć dalsze kroki.


RE: Wspólna inwestycja - mikuss - 20-08-2015 09:01

(20-08-2015 08:53)Admin napisał(a):  
(20-08-2015 08:22)mikuss napisał(a):  @[Admin] może by coś administracja zrobiła z tym Pożal się Boże biznesmenem bo dalej ludzi kiwa i dalej pieniądze nie oddane

@[mikuss]
Ale jaki cel ma twój ciągły płacz i oznaczanie mnie? Zarówno administracja jak i oskarżony wypowiedzieli się. Jeśli potrafisz logicznie myśleć to zastanów się - mamy go zbanować od razu i już nikt z Was ma nie zobaczyć żadnych pieniędzy nawet jeśli jego obietnice spłaty dłużników są prawdziwe? Na co ty chłopie liczysz? czytasz ten wątek czy nabijasz w ciemno posty siejąc większą dramę?
Nie zwróci pieniędzy to zgodnie z tym o czym pisał Daniel - będzie należało podjąć dalsze kroki.
@[Admin]
dane każdy inwestujący ma tak jak i Mover ludzi którzy wpłacili więc zbanowany może zostać do czasu uregulowania zaległości i o takie coś po prostu wnioskuję.
Ja nie płaczę tylko bardzo żałuję, że nie inwestowałem bo w sytuacji 14 dni roboczych po terminie i braku przelewu sprawę bym zgłosił a nie pieścił się z nim tak jak to robią inni bo dopraszać się u kogoś i to jeszcze o swoje to u mnie niepojęte ....


RE: Wspólna inwestycja - Admin - 20-08-2015 09:02

z pewnością zbanowanie mu konta ułatwi kontakt z pokrzywdzonymi których podobno chce spłacić facepalmfacepalm widzę że brak logicznego myślenia ciąg dalszy...


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 20-08-2015 09:36

@[Critical]
Ok.

Z Mat_pl już ustaliłem termin co i jak.

Takie ciągłe naciskanie wcale mi nie pomaga.
Wszystko ruszy, jeżeli mogę prosić to proszę o nie spamowanie a w razie czego pisane na PW.


RE: Wspólna inwestycja - DeI - 20-08-2015 11:46

Ten temat wygląda coraz bardziej jak pewien temat o BTC. Chyba koniec końców koleś nikomu niczego nie wypłacił.

Od 1 Lipca czekam, zastanawia mnie co z tymi ludźmi którzy wpłacili potem u niego na 3 miesiące konkretne sumy potem. Nie zdziwiłbym się jakby poszły na zaległości. W szczególności mnie rozpierdoliło, że nie jestem w priorytecie do spłat ponieważ codziennie nie spamuje ci na gg. A chyba ze wszystkich najdłużej czekam. A może taktyka pokroju spłacę najpierw tych z najmniejszym wkładem aby olać tę mniejszość z większym. Pierdolony priorytet powinien być dla tych którzy najdłużej czekają.

Na samym początku pisałem żeby nie wypłacać bonusu za zwłokę, ale zaraz hejty poszły w moim kierunku, obsuwę masz konkretną mogłeś nawet zwracać ludziom tylko kwoty bazowe myślę że by się nie obrazili, innego rozwiązania żeby wyjść w ogóle z twarzą nie widzę. A nie jakieś spłacanie na raty w nadziei że ci którzy dostaną napiszą i uspokoją ludzi. Tak by było więcej spłaconych i sprawa załatwiona

Trzeba będzie się obejrzeć na rozwiązania jakie oferowali Nitram albo Mat_Pl gdyż wszedłem z maksem 500zł

Jestem tu prawie od początku i dostałem dwa zwroty z zyskiem. W głowie mi się nie mieści że ktoś z góry przewidział, z pozycji prywatnej osoby założenie piramidki na tym forum. Musiałeś generować jakiś hajs, ale nawet nie powiedziałeś skąd taka obsuwa albo mnie coś ominęło bo same wykręty widzę w stylu Bykorado. Wisząc taką kupę hajsu myślisz o żniwach serio? To są jakieś jaja powinieneś na chuju stanąć żeby tylko spłacać ludzi. (Chyba że faktycznie sobie tam dorabiasz)

Czekam do końca Sierpnia


RE: Wspólna inwestycja - Melex - 20-08-2015 12:03

Wiedzieliście jakie jest ryzyko inwestycji, więc po co te żale?