Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 19-08-2015 19:56

Dogadamy się, wszystko będę się starał rekompensować.


RE: Wspólna inwestycja - Kiljan - 19-08-2015 19:59

Jakim cudem możesz nie wiedzieć ilu ludziom wisisz kasę? Czytasz w ogóle to co piszesz? Spisywales tych ludzi sobie na gg jak z nimi gadales, tam tez zapisywales ile masz im oddac? Nie badz smieszny


RE: Wspólna inwestycja - MilanFan - 19-08-2015 19:59

Ten bonus tylko niepotrzebnie wprowadziłeś...


RE: Wspólna inwestycja - Majka - 19-08-2015 19:59

(19-08-2015 19:52)MoveR28 napisał(a):  Ok. 20 pewnie.

Trudno mi to określić, koniec września, tym najpóźniejszym.

Trzymam Cię za słowo i współczuje ludziom, którzy Ci zaufali. Nie zawiedź ich. Jak dla mnie grasz na czas...


RE: Wspólna inwestycja - Critical - 19-08-2015 20:00

@[Kiljan] Chodziło mu pewnie o termin spłaty.


RE: Wspólna inwestycja - Kiljan - 19-08-2015 20:01

Na pytanie ilu ludziom wisi odpisał, że ok. 20 pewnie czyli nie wie dokładnie ilu ludziom jest dłużny kase, więc widać z góry, że wałek


RE: Wspólna inwestycja - daniel42na - 19-08-2015 20:05

Tu nie ma co dawać kolejnych terminów tylko osoby które zainwestowały a raczej dały się na to nabrać - pisać do nitrama, on ma dane tego śmieszka i brać się za sprawę osobiście natychmiast, dopóki jest w miare świeża, bo takie "fatum inwestora" jak człowieka dopadnie to te rzekome niesamowite zbiegi okoliczności i nieszczęścia na jednym się nie skończą i o kasie "jak sie wszystko ułoży" możecie zapomnieć.
Gościu gówno to kogo obchodzi czy ukąsił cię wąż czy leżysz w szpitalu, jak nie masz kasy to weź chwilówkę i oddaj ludziom pieniądze które do ciebie nie należą.


RE: Wspólna inwestycja - Critical - 19-08-2015 20:08

Dobrze że wziąłem od niego na wszelki wypadek zdjęcie dowodu osobistego. @[Kiljan] Pospłacaj wszystkich i będzie dłużny tylko tobie Lol


RE: Wspólna inwestycja - wichos69 - 19-08-2015 20:12

Miałem się wypowiedzieć ale szczerze, odechciało mi się w niczym to nie pomoże, bądź jednak świadom, że z datą, którą sam wyznaczyłeś(załóżmy 30 wrzesień) oczekuje zwrotu w wysokości 1200 złotych.


RE: Wspólna inwestycja - Critical - 19-08-2015 20:16

Do tego czasu mogą się różne rzeczy przydarzyć. Miałem nadzieję na krótszy termin.