Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 31-03-2015 15:03

Ile ludzi tyle historii Smile


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 31-03-2015 19:21

Jutro w pierwszym poście podam listę osób które zainwestowały oraz kwoty.
Jeżeli któraś z nich nie wyraża na to zgody proszę o info na PW.


RE: Wspólna inwestycja - KerPwn - 31-03-2015 21:25

(30-03-2015 22:00)StarZ napisał(a):  A może zysk jego inwestycji jest jeszcze większy? I on na tym zyskuję bo jak miał by przykładowo zainwestować swoje 100 zł i po 2 tyg mieć załóżmy 30% zysku, to zdaję się że jeżeli więcej osób zainwestuję, on będzie miał większe środki to wtedy i on jest zadowolony bo zyskuję 10% wkładu 'inwestora' a 'inwestor' otrzymuję swoję 20% zysku w przypadku udanej inwestycji i obie strony są zadowolone. On raczej nie musi mówić ile ma z tego zysku, liczy się raczej ile potencjalny 'inwestor' może zyskać. Smile
Jeśli tak, co stoi na przeszkodzie kredytu, chyba nigdzie nie naliczą Ci ponad 20% w 2 tygodnie więc wyjdziesz lepiej niż jak na braniu od innych ludzi.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 01-04-2015 05:35

Latanie od banku do banku, papiery itd.


RE: Wspólna inwestycja - overlord25 - 01-04-2015 15:07

Może byś powiedział na jaką inwestycje chcesz przeznaczyć tą kasę? Nie lubie inwestować w coś co nie wiem co to jestSmile


RE: Wspólna inwestycja - szygorski - 01-04-2015 20:52

To nie inwestuj - proste.

Czy magik przed lub po spektaklu mówi jak wykonał swoją sztuczkę? Ważne jest żeby oddawał kasę z pomnożoną sumką Smile


RE: Wspólna inwestycja - nitram - 01-04-2015 20:56

dokładnie zobaczymy co z tego wyjdzie.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 01-04-2015 21:06

Jeden użytkownik się nie odzywa. Także jeżeli ktoś jeszcze chce zainwestować zapraszam na PW. (1 osoba)


RE: Wspólna inwestycja - Assasinoo - 01-04-2015 21:17

Dziwie się, że nitram w takie coś wszedłeś hehe Wink W mojej ocenie grubymi nićmi szyte to wszystko. Argumenty KerPwn są bardzo trafne, w pełni się z nimi zgadzam. Ja mam na co wydawać pieniądze, więc na pewno w coś takiego nie wejdę ^^


RE: Wspólna inwestycja - sheko12 - 01-04-2015 21:19

Dla mnie to jest dziwne. Autor przedstawia post w którym oferuje inwestycje ze strony userów w ciemny system nie gwarantując czysto formalnego potwierdzenia, to tak, jak--byście mi pieniądze przesyłali na konto i oczekiwali procentu z przelewu Tongue