Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - Admin - 29-07-2015 07:53

@[MoveR28]
Wywiąż się z deklarowanej inwestycji zgodnie z umową, gdyż użytkownicy zgłaszają twój temat i niezadowolenie.
Przypominam że wszelkie "zbiórki" pieniędzy poprzez forum są niezgodne z naszymi zasadami, za co wstępnie otrzymałeś warna, w przypadku niedopełnienia obowiązku zostaną wyciągnięte dalsze konsekwencje.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 29-07-2015 07:56

Miałem właśnie pisać.

@[Admin] ok, rozumiem, potrzebuję tylko trochę czasu, nie kryję, że powinęła mi się noga, będzie kasa, nie uciekam z nią.

Proszę jeszcze raz o trochę spokoju, uporam się z tym.


RE: Wspólna inwestycja - Fricooo - 29-07-2015 08:07

(29-07-2015 07:14)musiek01 napisał(a):  Zamiast dać mu spokojnie pracować to narzekacie dalej.. Oj Polaczki Cebulaczki Big Grin

Jak mnie denerwuja ludzie z takimi debilnymi tekstami... To zrezygnuj ze swoich pieniedzy jak Ci nie zalezy. Nie dziwie sie ze ludzie sie wkurzaja bo kasa zalega. To tak jakby szef Ci nie placil za robote. Wyskakujesz z takimi tekstami bo pewnie albo nic nie dales albo 20zl.


RE: Wspólna inwestycja - mikuss - 29-07-2015 08:09

(27-07-2015 13:11)MoveR28 napisał(a):  Jak ktoś jest zainteresowany chociażby na miesiąc to proszę pisać, odciążyło by mnie to lekko.

to już jest szczyt
niech inni wpłacają przy problemach z nowych wpłat oddam może stare a potem nowi będą czekać

oddaj ludziom ze swoich zgodnie z zapisem pierwszego postu a potem za własne odrabiaj i rób co chcesz takie jest moje zdanie


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 29-07-2015 08:13

mikuss, zauważyłem, że za mną nie przepadasz.

Pracuję. Potrzeba mi ciut czasu.


RE: Wspólna inwestycja - mikuss - 29-07-2015 08:16

(29-07-2015 08:13)MoveR28 napisał(a):  mikuss, zauważyłem, że za mną nie przepadasz.

Pracuję. Potrzeba mi ciut czasu.

a jakie to ma znaczenie ? bo dla mnie nie ma znaczenia, ja oceniam fakty
ludzie wpłacili pewnie po twoim zapewnieniu, że oddasz w razie problemów pieniądze ze swoich, problemy są od miesiąca a ze swoich nie oddajesz
gdyby ja wpłacił to bym się z tobą nie cackał jak inni bo to nie kapsle, nie nakrętki czy inne gadgety tylko pieniądze ( ty chyba nawet sobie sprawy nie zdajesz, że to pieniądze tak lekko do tego podchodząc jak by się nic nie stało i jak ktoś może chcieć miesiąc po terminie spłaty swoich pieniędzy) i już by policja zajmowała się odzyskaniem pieniędzy
podziwiam, że inni czekają i nie wiadomo ile będą czekać bo na razie 0 konkretów, czekać ile ? tydzien? dwa? miesiąc? rok ? 10 lat ??

na miejscu osób które czekają ponad 3 tygodnie wyznaczyłbym termin spłaty do piątku, brak spłaty - grupowe zgłoszenie


RE: Wspólna inwestycja - Mat_pl - 29-07-2015 08:20

(27-07-2015 10:26)MoveR28 napisał(a):  Poszło nieźle.


Zleciłem wypłatę na PP na ok. 500 zł powinna być do środy i będzie już powoli kasa szła, do tego codziennie będę się starał coś ogarniać.

Z tego powodu będzie ze mną gorszy kontakt.
Ale bez obaw.

MoveR doszły do Ciebie te stówki ? To puść dalej ludziom niech będzie widoczne że pieniądze wpływają do inwestorów. Bo od kilku dni piszesz tak rozbieżnie że mam wrażenie iż troszkę mieszasz.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 29-07-2015 08:30

Powinny być w ciągu dnia, ten serwis nie płaci regularnie.


RE: Wspólna inwestycja - Razner - 29-07-2015 11:24

Tylko wiecie ze jak dostanie bana nie będzie z nim kontaktu.
Póki co, co chwile znajdują się osoby którym wypłacił to myślę że warto jeszcze poczekać.
Im dłużej poczekamy tym będzie to sprawniej szło najwyżej zrezygnuje z dodatków by jak najszybciej zamknąć temat bo jak ludzie wpłacali to nie spodziewali się tego przecież.


RE: Wspólna inwestycja - musiek01 - 29-07-2015 11:53

(29-07-2015 08:07)Fricooo napisał(a):  
(29-07-2015 07:14)musiek01 napisał(a):  Zamiast dać mu spokojnie pracować to narzekacie dalej.. Oj Polaczki Cebulaczki Big Grin

Jak mnie denerwuja ludzie z takimi debilnymi tekstami... To zrezygnuj ze swoich pieniedzy jak Ci nie zalezy. Nie dziwie sie ze ludzie sie wkurzaja bo kasa zalega. To tak jakby szef Ci nie placil za robote. Wyskakujesz z takimi tekstami bo pewnie albo nic nie dales albo 20zl.

Mnie również zalega, i nie jest to 20zł więc skończ pitolić, i daj innym pracować. Nikt Cię nie zmuszał do inwestycji, inwestując zawsze musisz się liczyć z tym, że ta kasa może już nie wrócić. Jak widać Mover robi co może, żeby właśnie Was zadowolić, ale i tak będzie masa narzekań, bo nie dał wam zarobić...