Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 28-07-2015 12:41

Ja wiem, rozumiem, seryjnie mnie to powoli przerasta, robię co mogę. Ale jak działam pod presją to nie zawsze idzie tak jak bym chciał :/


RE: Wspólna inwestycja - DeI - 28-07-2015 12:50

Dlatego pisałem abyś nie dawał tych bonusów od spóźnienia bo się tak zapętlisz że jasna cholera przy tylu osobach co masz. Spóźnia się wypłata ja to rozumiem ale wolę wróbla w garści niż gruszki na wieżbie.


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 28-07-2015 12:55

MoveR28, spokojnie my Cie nie obwiniamy i nie obciążamy. Myślę, że każdy rozumie że jesteś tylko człowiekiem i robisz to z własnej dobroci, że dajesz nam zarobić przy zerowym wysiłku z naszej strony. Po prostu dyskutujemy luźno między sobą, żeby się zorientować w sytuacji.


RE: Wspólna inwestycja - Razner - 28-07-2015 13:29

ja czekam równo 28 dni 1 miał być zwrot ciekawe czy dużo takich osób jest jeszcze?


RE: Wspólna inwestycja - wichos69 - 28-07-2015 14:39

Z ciekawości, jak duże kwoty wchodzą w grę ?


RE: Wspólna inwestycja - Damkofr - 28-07-2015 14:44

Ja pierd*** a mi potrzebna kasa zwrot mam dziś albo jutro a pewnie zobacze kase może za miesiąc...


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 28-07-2015 14:50

Mover, może powiesz nam otwarcie ile masz łącznie kasy do wypłaty, lub ile zwrotów masz jeszcze do oddania?


RE: Wspólna inwestycja - Mat_pl - 28-07-2015 14:54

Damkofr, nie tylko Ty jesteś potrzebujący.


RE: Wspólna inwestycja - xavi512 - 28-07-2015 15:08

Mi też mija już 20 dni od terminu, ale nie spamuje, aby Mover mógł w spokoju pracować.


RE: Wspólna inwestycja - sendlicz - 28-07-2015 19:59

Dajcie mu czas. Niech tylko wypłaca pomału regularnie jakieś raty tym co najdłużej czekają, proponuje Ci moveR zaprzestać dawać bonusów za zwłokę, bo ludzi masz sporo, a każdemu bonus to sporo hajsu. Ja też czekam 21 dni od zakończenia mojej inwestycji i liczę że będę dostawał pomału przynajmniej jakieś raty.