Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - zgrexs - 21-07-2015 11:57

Mat_pl, a kiedy Twój zwrot inwestycji miał być?


RE: Wspólna inwestycja - CraftRidersPL - 21-07-2015 12:01

widzę że inwestor uczciwy, ale pechowy, jeśli będziesz jeszcze prowadził inwestycje to chyba coś rzucę Tongue


RE: Wspólna inwestycja - Mat_pl - 21-07-2015 12:38

zgrexs, inwestowałem jak dobrze pamiętam 16/17 czerwiec - na miesiąc


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 21-07-2015 14:39

Żeby nie było, dostał to bo prosił, mandat dostał.

Ludzie proszę Was nie piszcie non stop o to samo.

"Jaki jest przybliżony termin" itp.
Serio to co mam to ślę nie pomagacie. A do tego ta pogoda mi wiele nie pomaga, brak prądu itp.


RE: Wspólna inwestycja - pixel21 - 21-07-2015 16:55

Ja czekałem + - 15 dni dłużej ale otrzymałem dodatkowe pieniądze także Mover na pewno wam wypłaci, kwestia czasu za który i tak otrzymacie dodatkowy $ .


RE: Wspólna inwestycja - KerPwn - 21-07-2015 17:10

(21-07-2015 16:55)pixel21 napisał(a):  Ja czekałem + - 15 dni dłużej ale otrzymałem dodatkowe pieniądze także Mover na pewno wam wypłaci, kwestia czasu za który i tak otrzymacie dodatkowy $ .
To chyba miałeś dużo szczęścia, ja czekam 16 dni dłużej i dzisiaj Mover wysłał dopiero 1/8 tego co mam otrzymać.


RE: Wspólna inwestycja - alteclansing - 24-07-2015 08:45

WArto wchodzić w to jeszcze bo widze mega problemy sa? CZemu administracja z tym nic nie robi, widać ze gości was okrada z pieniedzy


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 24-07-2015 09:00

Będzie oceniał mnie ktoś z 6 postami i kontem dopiero co założonym... nabijanie postów...

Dobra, teraz trochę info.

Problemy z prądem już chyba minęły.
W weekend popracuję aby w tygodniu jak najwięcej kasy odesłać. Jeszcze dziś może coś mi się uda wysłać. Jak będę coś miał będę pisał do osób ze swojej listy.
Więcej info będzie wieczorem.


RE: Wspólna inwestycja - wichos69 - 24-07-2015 13:41

Mover dużo osób masz do spłaty na liście ? Jestem ciekaw kiedy wszystko się uspokoi i ewentualnie będzie można ruszyć z inwestycją na 3 miesiące o której wspominałeś.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 24-07-2015 14:17

Jest jeszcze kilka.

Przez te braki prądu jak pisałem jestem sporo w tym tygodniu i nie wyszło tak jak tego chciałem.

W weekend nie będzie ze mną kontaktu bo będę chciał się skupić na zarabianiu kasy aby po niedzieli wypłacić jak najwięcej.