Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 30-03-2015 05:45

Ok, skoro dziś ma dość kasa od nitrama to tak.
Jeżeli ktoś chce to możesz jeszcze skorzystać.
Maksymalnie 4 osoby, od 10 do 200 zł.
Jak coś podaję dane na PW.

Edit:
Pozostały 3 miejsca.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 30-03-2015 15:04

Są już 4 osoby, póki co jeszcze maksymalnie jedna osoba.


RE: Wspólna inwestycja - Darven - 30-03-2015 21:26

jestem chętny


RE: Wspólna inwestycja - KerPwn - 30-03-2015 21:52

Interesuje mnie jedna rzecz, mianowicie skoro to taka pewna inwestycja i na tak duży procent, gwarantując 5 osobom zwrot ich inwestycji maksymalnej (200zł) zapewne masz te pieniądze w razie gdyby coś poszło nie tak, więc nie lepiej po prostu samemu sobie zainwestować tego 1000 co masz zrobić 1200 i tak dalej... . Po co wciągać w to innych ludzi bo na logikę skoro coś by się nie udało w twoich inwestycjach tak czy siak stracisz te 1000 zł, bo albo wtopił byś w inwestycjach, albo po prostu musiał oddać ludziom którzy dali Ci pieniądze (chyba że nie masz zamiaru oddawać, to zmienia postać rzeczy Smile)
Skoro masz 20 % w 2 tyg, idź weź kredyt i oddaj po 2 tyg a to 10-15% Ci zostanie.

Nie chce krytykować tego tematu czy coś podobnego, ale szukam jakiegoś wytłumaczenia, po co Ci pieniądze innych osób.


RE: Wspólna inwestycja - StarZ - 30-03-2015 22:00

A może zysk jego inwestycji jest jeszcze większy? I on na tym zyskuję bo jak miał by przykładowo zainwestować swoje 100 zł i po 2 tyg mieć załóżmy 30% zysku, to zdaję się że jeżeli więcej osób zainwestuję, on będzie miał większe środki to wtedy i on jest zadowolony bo zyskuję 10% wkładu 'inwestora' a 'inwestor' otrzymuję swoję 20% zysku w przypadku udanej inwestycji i obie strony są zadowolone. On raczej nie musi mówić ile ma z tego zysku, liczy się raczej ile potencjalny 'inwestor' może zyskać. Smile


RE: Wspólna inwestycja - Branzolek - 30-03-2015 23:06

(30-03-2015 22:00)StarZ napisał(a):  A może zysk jego inwestycji jest jeszcze większy? I on na tym zyskuję bo jak miał by przykładowo zainwestować swoje 100 zł i po 2 tyg mieć załóżmy 30% zysku, to zdaję się że jeżeli więcej osób zainwestuję, on będzie miał większe środki to wtedy i on jest zadowolony bo zyskuję 10% wkładu 'inwestora' a 'inwestor' otrzymuję swoję 20% zysku w przypadku udanej inwestycji i obie strony są zadowolone. On raczej nie musi mówić ile ma z tego zysku, liczy się raczej ile potencjalny 'inwestor' może zyskać. Smile

Dokładnie Smile


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 31-03-2015 05:51

(30-03-2015 21:52)KerPwn napisał(a):  Interesuje mnie jedna rzecz, mianowicie skoro to taka pewna inwestycja i na tak duży procent, gwarantując 5 osobom zwrot ich inwestycji maksymalnej (200zł) zapewne masz te pieniądze w razie gdyby coś poszło nie tak, więc nie lepiej po prostu samemu sobie zainwestować tego 1000 co masz zrobić 1200 i tak dalej... . Po co wciągać w to innych ludzi bo na logikę skoro coś by się nie udało w twoich inwestycjach tak czy siak stracisz te 1000 zł, bo albo wtopił byś w inwestycjach, albo po prostu musiał oddać ludziom którzy dali Ci pieniądze (chyba że nie masz zamiaru oddawać, to zmienia postać rzeczy Smile)
Skoro masz 20 % w 2 tyg, idź weź kredyt i oddaj po 2 tyg a to 10-15% Ci zostanie.

Nie chce krytykować tego tematu czy coś podobnego, ale szukam jakiegoś wytłumaczenia, po co Ci pieniądze innych osób.


Może chcę dać zarobić innym Tongue?


RE: Wspólna inwestycja - tyson999 - 31-03-2015 07:58

Może chcę dać zarobić innym Tongue?
[/quote]

Mesjanizm? Niespotykane na tym świecie Big Grin


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 31-03-2015 10:00

Może dlatego, że było kilka osób ktore mi pomogły mimo, że mnie nie znały.
To chyba zależy od człowieka.


RE: Wspólna inwestycja - szygorski - 31-03-2015 10:01

A może ktoś musi wyprać brudne pieniądze Tongue