Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - pixel21 - 14-07-2015 10:26

Pieniadze na koncie. Dziękuję za współpracę. Zdążę z prezentem dla dziewczyny. Koniec mojej współpracy z Moverem bo kasa zainwestowana w dziewczynę ale dziękuję za współpracę.


RE: Wspólna inwestycja - Shadow271 - 15-07-2015 20:57

Również otrzymalem pieniadze, polecam

Tapnięte z mojego LG Swift L9 II


RE: Wspólna inwestycja - patryk6176 - 16-07-2015 12:02

Jesli jest mozliwosc inwestycji do 200zl to prosze wiecej info na PW


RE: Wspólna inwestycja - Razner - 16-07-2015 15:49

Mógłbyś napisać w jakiej kolejności wypłacasz. Od tych co pierwsi wpłacili czy od tych co więcej?


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 16-07-2015 16:39

Idę po terminie. Od najpóźniejszego.
Wieczorem napisze jakieś większe info co do wypłat. Będzie większa przejrzystość.


RE: Wspólna inwestycja - przemekmax - 16-07-2015 21:11

Oooo fajnie jak napiszesz coś więcej po kolei jak bd wypłaty Smile
wgl to wdzięczni jesteśmy? (jesteśmy co nie chopaki?) bo to co robisz jest dobre i trochę lipa ze się posypały terminy i myślę że te nowe większe sumy są ok może nie koniecznie na dłuższy czas Tongue
Bo przez 3mieś to sam obrócę 45%% przeleje Jerk2


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 16-07-2015 21:35

Teraz będzie tak. Zapewne od poniedziałku. Że będę pisał orientacyjnie jaką kwotę będę miał do wysłania na następny dzień. Z wyłączeniem weekendów, chyba, że wpadnie coś na PP. Bo banki jako tako nie pracują w weekendy.
Jutro nie wiem czy będę coś miał, ale jak coś będzie to dam znać.


RE: Wspólna inwestycja - przemo2741 - 17-07-2015 19:44

w weekendy dojdą od razu do osób, które mają w tym samym banku co Ty Smile A mógłby (jeżeli nie sprawiłoby Ci to większej trudności rzecz jasna) zrobić listę wg kolejności, komu jeszcze masz zrobić przelew?


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 17-07-2015 20:18

Według tego co pisałem wcześniej. W poniedziałek będę miał jakieś 300 zł, może nie dużo, ale już coś. Co dziennie powinno być 200-300 zł, chyba, że coś wypadnie.
Mam bank w bzwbk oraz mbanku, ale głównie korzystam z tego pierwszego.

Jest też szansa, że w weekend będę miał coś na PP i coś wyślę.
Więcej info wkrótce.


RE: Wspólna inwestycja - PremAccHack - 17-07-2015 20:49

Jakie teraz sa plany inwestycyjne?