Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - drynd3k - 12-07-2015 12:13

Dokładnie. Doceńcie to, że daje wam możliwość zarobku.


RE: Wspólna inwestycja - jacplac - 12-07-2015 12:28

Jaki się tu bajzel narobił skoro wypłacił już kilkunastu osobą to dajcie mu czas, różne przypadki chodzą niestety po ludziach.


RE: Wspólna inwestycja - zbig0123 - 12-07-2015 13:00

Jak wysyłałem Moverowi kasę to liczyłem się z ryzykiem, że coś może pójść nie tak. Też czekam już 12 dni więcej i nie mam do Niego żalu, bo potrafię zrozumieć drugiego człowieka oraz czyjąś sytuację, a druga sprawa, że dostanę bonus za opóźnienie, więc nawet ta cała sytuacja wyjdzie dla mnie na plus.


RE: Wspólna inwestycja - nitram - 12-07-2015 20:05

@[MoveR28] Nie obiecuj, ale działaj czekam na oficjalne wyjaśnienia, rozumiem, że cała ta sytuacja Cię przerosła i to bardzo ale trzeba wyjść z twarzą.

Dla pozostałych proszę nie tworzyć niepotrzebnego spamu wszystkie takie posty będą odpowiednio wynagradzane.
A jako zimny prysznic dodam to co napisałem tutaj:

http://zarabiam.com/Temat-Wspolna-inwestycja-111108?pid=1228067#pid1228067

Cytat:MoveR28 pomyślnie zaliczył kolejny poziom weryfikacji Smile
Mam nadzieję że nigdy nie będę musiał wykorzystywać tych wszystkich danych, a jeśli nawet to okażą się rzeczywiscie prawdziwe i istotne w poszukiwaniach.

Chciałbym napisać że śmiało można inwestować, zero ryzyka, jednak życie mnie tego nauczyło aby być przezornym.

Dlatego napiszę tak: na chwilę obecną wszsytko gra jak w zegarku zarówno u mnie jak i u innych użytkowników, co będzie dalej czas pokaże zainwestowałem kolejne 500 zł na miesiąc czasu, zainwestowałem tyle bo tyle jestem gotów stracić gdyby pojawiły sie jakies nieprzewidziane komplikacje.
To samo doradzam innym inwestować tylko tyle ile możemy stracić i nie bedzie to dla nas strata całego majątku ani nie są to oszczędności zgromadzone na opłaty lub przeżycie do kolejnego miesiąca.
Zaznaczam również że to iż korzystam z tej inwestycji nie ma nic wspólnego z tym że w razie niepowodzenia gwarantuje jakies zwroty czy cos podobnego. Wszelkie warunki inwestycji kazdy indywidualnie ustala z autorem tematu.

Każdy więc był mniej więcej świadomy zagrożenia z jakim ta inwestycja jest związana, na razie wnioskując po słowach autora są to tylko opóźnienia i wypłaty będą, opóźnienia spore w niektórych przypadkach, ale kolejne deszczu żalu nic nie przyniosą.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 13-07-2015 06:37

Dziś kilka wypłat pójdzie. Także jutro już kilka osób odejdzie z listy.
Spokojnie.


RE: Wspólna inwestycja - Critical - 13-07-2015 07:49

Ważne że wypłaca i nie zwija się z kasą, bo inaczej nie byłoby dla niego zbyt przyjemnie jak wpadnie grupka osób do jego domu z zarabiam.com


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 13-07-2015 08:22

Również podpisuje się pod powyższymi postami. Z Moverem jest świetny kontakt na PW, nie owija w bawełnę, wszystko elegancko tłumaczy. Nie będę powielać tego co zostało napisane wyżej. Rozumiem że użytkownicy obawiają się o stratę pieniędzy. Jednak pamiętajcie, nie poświęcacie na ten zarobek ani chwili swojego czasu, Mover to osoba prywatna, nie firma, więc zrozumcie że ma on też sprawy prywatne. Jeśli obawiacie się o swoje pieniądze, to chyba znak że jednak inwestujecie więcej niż możecie stracić. A to jest błąd. I na koniec. Kto nie ryzykuje, szampana nie pije. Big Grin


RE: Wspólna inwestycja - Radek4921 - 13-07-2015 12:03

Otrzymałem zwrot z inwestycji, polecam! Smile


RE: Wspólna inwestycja - MilanFan - 13-07-2015 16:23

Na raty, ale zwrot wraz z bonusem otrzymałem. Smile


RE: Wspólna inwestycja - adrick1197 - 14-07-2015 10:10

rowniez otrzymałem zwrot od Movera , wraz z bonusem Smile