Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - mikuss - 11-07-2015 11:42

MoveR28 może zaraz poczytamy o ukąszeniu przez jakąś kobrę jak w przypadku 1 osoby i opóźnieniach z tym związanych, jeszcze pogrzeb był a nie wiadomo co jeszcze będzie bo jak wiadomo nie od dziś to wypadki chodzą po ludziach a nie po lesie

@[MoveR28] jak nie wyrabiasz z czymś to się po prostu za to nie bierz a tym bardziej jak "rządzisz" nie swoją kasą a pieniędzmi innych


RE: Wspólna inwestycja - przemo2741 - 11-07-2015 15:37

Spokojnie Panowie, mi się wydaje, że Mover nie ogarnął możliwości wystąpienia takiego dużego zainteresowania jego inwestycjami. Dajmy mu chwilę jeszcze, sam pisał, że po niedzieli będzie wszystko ok. Ja mu wierzę.

Wysłane gołębiem nadanym z Xperii Z


RE: Wspólna inwestycja - adrick1197 - 11-07-2015 15:57

jakos jak napisalem do Movera ze potrzebowalem czesci z moich pieniedzy zainwestowanych pilnie to nie było problemu jest uczciwy, dostalem kase po chwili bez problemu , wiec dajcie mu ogarnąc wszystko aby mógl wyplacic wszystkim i tyle


RE: Wspólna inwestycja - xavi512 - 11-07-2015 16:02

Ludzie spokojnie! Przecież każdemu może się trafić sytuacja losowa. Każdy otrzymywał kasę, a za opóźnienia jeszcze dorzucał bonusy. Przez duże zainteresowanie zrobiły się zaległości, ale dajmy czas, a na pewno wszyscy otrzymają zwrot.


RE: Wspólna inwestycja - DeI - 11-07-2015 16:09

Po mojemu niepotrzebnie dorzuca bonusy ja wiem że to fajnie dostać coś za opóźnienia ale koniec końców wpływa to na to że i reszta musi czekać dłużej.

Ja 2 lipca też miałem dostać zwrot za inwestycję i także czekam


RE: Wspólna inwestycja - Damkofr - 11-07-2015 16:52

Myślę że teraz Mover na nowych zasadach ogarnie sobie wszystko na spokojnie.


RE: Wspólna inwestycja - musiek01 - 11-07-2015 18:56

Przecież Mover daje bonusy za spóźnienia, więc nie wiem w czym macie problem. Nie chcecie więcej zarobić, nawet nie kiwając palcem?


RE: Wspólna inwestycja - DeI - 11-07-2015 19:23

Wolę szybciej dostać i mieć. Z tego co widzę po komentarzach to co jakiś czas ktoś dostaje a ilu czeka i się im nabija ostateczna wartość do zapłaty? A nie chciałbym aby tu się coś takiego zrobiło jak w temacie pewnym o BTC


RE: Wspólna inwestycja - wichos69 - 11-07-2015 19:56

W życiu, biznesie, interesach potrzeba wzajemnego zaufania jeśli go nie ma nic nie ma prawa się udać. Proszę brać pod uwagę, że ktoś poświęca swój czas i obraca waszą gotówką po to byście z tego mieli korzyść, nie musisz robić nic, zupełnie. Nie rozumiem sączenia jadu na forum względem kolegi, który pozwala wam zarobić - jeśli nie potrafisz tego uszanować to po prostu daj sobie spokój. W jego dobrym geście było to, że wszystkim wam dał możliwość zarobku, a teraz ma kłopoty bo ciężko mu taką grupą ogarnąć, widzieliście kiedykolwiek jakąś poważna firmę z kadrą zarządzającą liczącą jedną osobę ? W sumie niektórych należałoby zapytać czy kiedykolwiek widzieli struktury jakiejkolwiek firmy od środka.

Pozdrawiam


RE: Wspólna inwestycja - Damkofr - 11-07-2015 23:08

(11-07-2015 19:56)wichos69 napisał(a):  W życiu, biznesie, interesach potrzeba wzajemnego zaufania jeśli go nie ma nic nie ma prawa się udać. Proszę brać pod uwagę, że ktoś poświęca swój czas i obraca waszą gotówką po to byście z tego mieli korzyść, nie musisz robić nic, zupełnie. Nie rozumiem sączenia jadu na forum względem kolegi, który pozwala wam zarobić - jeśli nie potrafisz tego uszanować to po prostu daj sobie spokój. W jego dobrym geście było to, że wszystkim wam dał możliwość zarobku, a teraz ma kłopoty bo ciężko mu taką grupą ogarnąć, widzieliście kiedykolwiek jakąś poważna firmę z kadrą zarządzającą liczącą jedną osobę ? W sumie niektórych należałoby zapytać czy kiedykolwiek widzieli struktury jakiejkolwiek firmy od środka.

Pozdrawiam
Podpisuje się pod tym.