Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - przemo2741 - 02-07-2015 15:13

u mnie za 4 dni stuknie miesiąc, już się doczekać nie mogę Smile


RE: Wspólna inwestycja - zbig0123 - 02-07-2015 20:49

Czyli też czekam na lekki bonusik Wink


RE: Wspólna inwestycja - Shadow271 - 02-07-2015 21:04

@[MoveR28]
Przelałem Tobie 29 maja, więc jak już dostaniesz swoją kasę, przelej mi zwrot inwestycji.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 03-07-2015 17:08

Witajcie. Na wstępnie ponownie przeproszę za opóźnienia.
Dziś wiem, że nie uda mi się już nic wypłacić. Od jutro już coś powinno zacząć się dziać, najpóźniej od poniedziałku.

INFORMACJA!

Za każdy tydzień opóźnienia będzie dodatkowe 30 zł. Może dużo, może mało, kwestia spojrzenia.

Jeżeli znajdzie się ktoś kto będzie chciał zainwestować na okres 3 miesięcy niech będzie świadomy iż na początek jego środki będą szły na wypłatę zaległości. Lecz gdy moja kasa zacznie napływać już na spokojnie będę wypłacalny.

Zapraszam każdego! i jeszcze raz z góry przepraszam!

EDIT:
Zamiast 5 zł za dzień, niestety robię to na zasadzie 30 zł za tydzień. Jeden dzień w tę, czy w tę no trudno.


RE: Wspólna inwestycja - Critical - 03-07-2015 21:01

Jeżeli inwestycja wypali to mogę wpłacić 5 tyś?


RE: Wspólna inwestycja - zozols1 - 03-07-2015 21:02

Ja mimo wszystko gościa polecam, widać, że się stara, ale nie wszystko po prostu mu wychodzi, jest uczciwy, prawdomówny i nie boi się powiedzieć, że coś mu nie wychodzi. Piszę się na inwestycję na 3 miesiące. Napisz na PW z dokładnymi informacjami dotyczącymi długoterminowej inwestycji Smile


RE: Wspólna inwestycja - studziak - 03-07-2015 22:18

Kurde, Mover, mogłeś powiedzieć, że dajesz bonusyWink Wtedy mógłbyś się spóźniać cały czas.


RE: Wspólna inwestycja - xavi512 - 03-07-2015 22:50

Będziesz miał ograniczoną ilość osób na inwestycję na 3 miesiące?


RE: Wspólna inwestycja - DeI - 04-07-2015 03:37

Pisał że kilka zdecydowanych osób na początek minimum to 500zł


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 04-07-2015 15:11

Tak, jak wyżej.
Dzięki za miłe słowa, piszę dopiero teraz bo byłem jako pomocnik geodety w zastępstwie za kumpla, czytałem to wcześniej, ale nie miałem czasu nic napisać.

Powiem Wam, że robienie czegokolwiek w takim słońcu gdzie jest 30+ stopni to jest masakra.

Od poniedziałku zacznę rozsyłać powoli kasę. Chyba, że jutro znajdę trochę czasu.