Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - wrzose - 18-06-2015 10:57

Musiałbym być głupi, żeby to zrobić zadając tu wcześniej takie pytanie Cool


RE: Wspólna inwestycja - zgrexs - 18-06-2015 20:47

Zainwestowane, powodzenia !


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 19-06-2015 08:22

Witajcie! Zastanawiam się nad jedną większą inwestycją. Z tym, że długoterminową, niestety na mniejszy procent. Z tym, że z większymi kwotami. Trwała by pewnie do końca roku, a wypłatami częściowymi co jakiś czas.
Chodzi mi tu o ograniczenie liczby osób. Bo już powoli sam się gubię Sad
Powoli zastanawiał się z tego powodu będę nad wstrzymaniem 20% i 50%.
Przemyślę to sobie jeszcze i będę pisał w temacie.
Jeszcze po raz kolejny przepraszam za opóźnienia. Ale co dziennie dochodzą do mnie przelewy i to co jest wysyłam do inwestujących.


RE: Wspólna inwestycja - kariolmax - 19-06-2015 08:25

Bierz osoby powyżej 500zł Smile jeśli nadal jest to dla Ciebie opłacalne to chętnie będziemy inwestować Smile


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 19-06-2015 08:34

Tak, ale chodzi mi już nawet o kwoty 1000 zł czy coś takiego, ale żeby ograniczyć ich liczbę, i tak aby ta inwestycja była do końca roku.
Wtedy jakieś niestety mniejszy procent, ale wciąż lepszy niż na lokacie Tongue
Było by wtedy 50%, ale na te te kilka miesięcy. Wiem, że już wtedy na pewno kilka osób zrezygnuje no ale cóż Smile


RE: Wspólna inwestycja - Mat_pl - 19-06-2015 08:41

I ja zainwestowałem 500 zł
Powodzenia.


RE: Wspólna inwestycja - xavi512 - 19-06-2015 08:56

Ja uważam, że inwestycja, która teraz jest, jest świetna. Zachęca duży % i możliwość inwestycji na krótki okres. Powinieneś ustalić od teraz zakres kwot np. Od 300 do 500. Aby nie było wpłat drobnych kwot i dzięki temu będziesz miał mniej roboty. 1k to już spora kwota i nie każdy ma do inwestycji lub zechce tyle inwestować.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 19-06-2015 09:02

Powiem Ci, że miałem zapytania o taką kwotę. Póki jest dobrze to jest dobrze.
Mimo wszystko 50% to duży procent, wiadomo, że coś z tego mam, ale im więcej osób tym większe ryzyko dla mnie.

I dlatego wprowadzając większą kwotę na krótszy czas odciążam sam siebie.
Myślę, że znalazło by się około 5-6 osób i wtedy i tak bym zarobił. Nawet przy tych 500 zł zysku po 3-4 miesiącach. Może nawet na taki okres nie do końca roku, znalazłby by się takie osoby. Możliwe, że to dla nich jest nic. Ale jak to mówią lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Na żadnej lokacie itp. z 1000 zł nie da się zarobić 500 zł, a tu można to mieć, niczym się nie przejmując.


RE: Wspólna inwestycja - zgrexs - 19-06-2015 09:42

MoveR28, czy miałeś już jakąś porażkę w swoim inwestowaniu, że "utopiłeś" pieniądze ?
Jak duże jest ryzyko w twojej inwestycji, że coś nie wypali i stracisz zainwestowane pieniądze ?
Domyślam się że inwestujesz w bukmacherkę i masz pojęcie na co postawić żeby wyciągnąć kasę, lecz zawsze może zdarzyć się wtopa.
Życzę i tak najlepszego w inwestowaniu i pomnażaniu kapitału, i ważne żeby dwie strony były zadowolone :-)


RE: Wspólna inwestycja - xavi512 - 19-06-2015 10:21

Jeśli na okres 3-4 miesięcy zysk wyniósłby 500zł, przy inwestycji 1k to myślę, że to dobra opcja i sam bym zainwestował, a także jeśli będzie mniejsze ryzyko dla ciebie.
Mimo, że masz masę pozytywnych opinii to jedyne ryzyko czy będzie tak nadal, bo uzbiera ci się spora suma.