Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - mamrocik - 26-03-2015 21:28

nitram , dobrze gada polać mu impreza . Proszę o więcej info na pw Big Grin


RE: Wspólna inwestycja - szygorski - 27-03-2015 00:21

Próbuję wykombinować jak sprawić żeby cała ta transakcja zyskała na wiarygodności. Bo to że np. teraz 5 osób da Ci kasę a ty w 2 tyg, oddasz im całość z 20% profitu, nie oznacza że następnym razem jak 100 osób wpłaci Ci po 100 zł to ty uciekniesz z 10 000 zł. Bo taka kwota to już jest naprawdę poważna sprawa Wink

Można by np. użyć paypala. Ja Ci wystawiam fakturę/żądanie zapłaty przez paypala z datą 2 tyg w przód, wysyłam pieniądze a Ty akceptujesz fakturę. Tylko nie wiem czy to ma jakąś moc prawną, czy to tylko pic na wodę. Poza tym te prowizje również trochę zniechęcają, niby 1-2% ale to zawsze 1-2% mniej.

Może ktoś ma jakiś lepszy pomysł?


RE: Wspólna inwestycja - Melex - 27-03-2015 04:17

bukmacherka?


RE: Wspólna inwestycja - B_Y_K_U - 27-03-2015 04:45

(27-03-2015 04:17)Melex napisał(a):  bukmacherka?
Też mi to teraz przyszło do głowyLol Jestem za tym tak jak mówi nitram, albo będziesz miał dużo chętnych, albo nikogo bo nikt z doświadczonych osób się tutaj nie nabierzeTongue
Jeśli Twój plan wypali to również to przemyślę.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 27-03-2015 06:30

(27-03-2015 04:17)Melex napisał(a):  bukmacherka?


Nieee, w to bawię się tylko dla siebie i za małe kwoty Tongue

(27-03-2015 00:21)szygorski napisał(a):  Próbuję wykombinować jak sprawić żeby cała ta transakcja zyskała na wiarygodności. Bo to że np. teraz 5 osób da Ci kasę a ty w 2 tyg, oddasz im całość z 20% profitu, nie oznacza że następnym razem jak 100 osób wpłaci Ci po 100 zł to ty uciekniesz z 10 000 zł. Bo taka kwota to już jest naprawdę poważna sprawa Wink

Można by np. użyć paypala. Ja Ci wystawiam fakturę/żądanie zapłaty przez paypala z datą 2 tyg w przód, wysyłam pieniądze a Ty akceptujesz fakturę. Tylko nie wiem czy to ma jakąś moc prawną, czy to tylko pic na wodę. Poza tym te prowizje również trochę zniechęcają, niby 1-2% ale to zawsze 1-2% mniej.

Może ktoś ma jakiś lepszy pomysł?

Jak uważasz. Drugą sprawą jest, że 100 osób na pewno bym nie chciał, bo to już potrzebuje czasu na rozsyłanie kasy itd. Tu z samym księgowaniem itd. było by za dużo roboty Smile


RE: Wspólna inwestycja - szygorski - 27-03-2015 10:02

Spoko, tylko chodzi o to że te 20% naprawdę nieźle wygląda, a ja np. nie chciałbym zysku 10 zł przez 2 tyg, bo moim zdaniem to się nie opłaca. Jeśli miałbym zainwestować to wolałbym dać Ci 1000 i dostać 1200. Wtedy to by miało sens. Tylko, no właśnie problem z wiarygodnością Tongue


RE: Wspólna inwestycja - Duxone00 - 27-03-2015 11:35

Zastanawiam się dlaczego nikt nie pomyślał o paypal ?

pieniądze można przesłać na paypal i po 14dniach jak nie będzie zwrotu inwestycji bądź coś nie tak

spór -> roszczenie -> kasa wraca do nas (z tą opcją raczej niema ryzyka utraty kasy)

o ile dobrze ogarniam to nawet jak osoba wypłaci kasę to paypal wejdzie na debet tej osobie aby nam zwrócić pieniądze następnie sam później chyba będzie z niej ściągał zadłużenie


RE: Wspólna inwestycja - Szrejter - 27-03-2015 11:47

@up, wszystko jasne tylko spotykałem się z ludźmi co mimo sporu kasy nie dostali Big Grin

Również jest to inaczej jeżeli kupujemy przedmiot a nie coś wirtualne...


RE: Wspólna inwestycja - szygorski - 27-03-2015 12:19

Przecież napisałem parę postów wyżej wyżej o paypalu.

"Można by np. użyć paypala. Ja Ci wystawiam fakturę/żądanie zapłaty przez paypala z datą 2 tyg w przód, wysyłam pieniądze a Ty akceptujesz fakturę. Tylko nie wiem czy to ma jakąś moc prawną, czy to tylko pic na wodę. Poza tym te prowizje również trochę zniechęcają, niby 1-2% ale to zawsze 1-2% mniej. "

Jak wystawie mu fakturę na paypalu którą on zatwierdzi to jak będzie z tym sporem wyglądało?


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 27-03-2015 13:58

Dlatego też pisałem o PP, ze względu na spory dla Waszej pewności Smile
Dziś do nitrana wysyłałem zdjęcie dowodu i potwierdzenie adresu na rachunku bankowym Smile
To może on napisze coś od siebie później Smile