Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - Begrezen - 29-09-2016 12:01

(28-09-2016 20:52)TM heheszky napisał(a):  Dopóki ktoś nie wexmie się na ostro za niego to on nic sobie z tego nie zrobi i o kasie zapomnijcie
wygląda na to, że już zapomnieli Jerk2


RE: Wspólna inwestycja - xyourneyx - 17-10-2016 16:08

Potrzebuję dane adresowe movera (już pytałem kiedyś, ale chyba usunąłem tę wiadomość).

Najlepiej jeszcze imię matki lub ojca.
Dzięki.


RE: Wspólna inwestycja - mikuss - 17-10-2016 16:13

(17-10-2016 16:08)xyourneyx napisał(a):  Potrzebuję dane adresowe movera (już pytałem kiedyś, ale chyba usunąłem tę wiadomość).

Najlepiej jeszcze imię matki lub ojca.
Dzięki.

Zapytaj @[nitram] on coś chyba wie w tym zagadnieniu Smile


RE: Wspólna inwestycja - nitram - 17-10-2016 21:23

@[xyourneyx] Pisz śmiało Smile


RE: Wspólna inwestycja - Zaperr44 - 24-10-2016 17:45

(17-10-2016 16:08)xyourneyx napisał(a):  Potrzebuję dane adresowe movera (już pytałem kiedyś, ale chyba usunąłem tę wiadomość).

Najlepiej jeszcze imię matki lub ojca.
Dzięki.

Ty już 10 razy pisałeś w tym temacie że lecisz na policję do prokuratury a nadal nic nie zrobiłeś? Jerk


RE: Wspólna inwestycja - nitram - 24-10-2016 21:36

Dane wysłałem, to teraz na poważnie już pewnie temat ruszy w dobrym kierunku.


RE: Wspólna inwestycja - Bravo - 11-11-2016 11:19

Pozdrowienia od Movera Big Grin
http://www.bankfotek.pl/image/2036064.jpeg


RE: Wspólna inwestycja - mikuss - 11-11-2016 11:23

(11-11-2016 11:19)Bravo napisał(a):  Pozdrowienia od Movera Big Grin
http://www.bankfotek.pl/image/2036064.jpeg

Jak się ludzie nie wezmą za odzyskanie swoich pieniędzy to rzeczywiście sam dobrowolnie nie odda o czym już dawno temu pisałem ale było tu wielu byznesmenów co skakało do oczu, że mover się stara, odpowiada, oddaje po 100 na tydzień beka a w końcu i tą stówkę skończył oddawać


RE: Wspólna inwestycja - PanPrezes - 15-11-2016 23:17

(11-11-2016 11:23)mikuss napisał(a):  
(11-11-2016 11:19)Bravo napisał(a):  Pozdrowienia od Movera Big Grin
http://www.bankfotek.pl/image/2036064.jpeg

Jak się ludzie nie wezmą za odzyskanie swoich pieniędzy to rzeczywiście sam dobrowolnie nie odda o czym już dawno temu pisałem ale było tu wielu byznesmenów co skakało do oczu, że mover się stara, odpowiada, oddaje po 100 na tydzień beka a w końcu i tą stówkę skończył oddawać

Tak dużo się wypowiadasz w tym wątku, że aż zapytam z ciekawości.. Dlaczego nie odkupisz długów od innych użytkowników, jeśli według Ciebie tak prosto jest odzyskać te pieniądze? Podejrzewam, że dość sporo użytkowników chętnie sprzeda dług za jakiś tam % wysokości należności. Wink


RE: Wspólna inwestycja - mikuss - 16-11-2016 07:18

(15-11-2016 23:17)PanPrezes napisał(a):  
(11-11-2016 11:23)mikuss napisał(a):  
(11-11-2016 11:19)Bravo napisał(a):  Pozdrowienia od Movera Big Grin
http://www.bankfotek.pl/image/2036064.jpeg

Jak się ludzie nie wezmą za odzyskanie swoich pieniędzy to rzeczywiście sam dobrowolnie nie odda o czym już dawno temu pisałem ale było tu wielu byznesmenów co skakało do oczu, że mover się stara, odpowiada, oddaje po 100 na tydzień beka a w końcu i tą stówkę skończył oddawać

Tak dużo się wypowiadasz w tym wątku, że aż zapytam z ciekawości.. Dlaczego nie odkupisz długów od innych użytkowników, jeśli według Ciebie tak prosto jest odzyskać te pieniądze? Podejrzewam, że dość sporo użytkowników chętnie sprzeda dług za jakiś tam % wysokości należności. Wink
@[PanPrezes] Tak z czystej ciekawości odpowiem : swego czasu miałem wolne środki i proponowałem 2-3 osobom odkup ich długów u moverinwestments ( oczywiście nie 100% bo jak na każdej inwestycji jak każdy inwestor też chcę zarobić ) to nikt nie był zainteresowany bo uczciwy moverek przecież się starał i oddawał po 100 na tydzieńbeka

Później jak dotarło do mózgownic co niektórych że nie odzyskają swoich pieniędzy to sami przyszli ale niestety moje propozycje nie są wieczne a pieniądze poszły pracować gdzie indziej więc teraz sobie po prostu obserwuję i czasem skomentuje bo takie moje prawo

A odzyskanie pieniędzy jest bardzo proste bo aż w 3 krokach :

1 przed sądowe wezwanie do zapłaty
brak spłaty w wyznaczonym terminie to
2 sąd nawet esąd w lublinie bo szybko pójdzie, po uprawomocnieniu się wyroku
3 komornik

i czekamy na comiesięczne raty od komornika


Ale większość inwestorów u uczciwego moverka to nieletni, musieliby się do rodziców zgłosić i powiedzieć co mądrego zrobili a to by się jeszcze w.ierdolem mogło dla nich skończyć więc lepiej oszustowi pozwolić być bezkarnym