Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - daniel42na - 12-02-2016 19:02

On zadłużony był zanim jeszcze powstał ten temat z jego "inwestycją"
http://www.soskredyt.pl/topic/2678-potrzebuj%C4%99-800-z%C5%82-na-4-miesi%C4%85ce/
Wypowiedzi na tym i innych forach rzeczywiście wskazuja na to, że dużo miał wspólnego z bukmacherką, no ale kto go tam wie co rzeczywiście robił... może pomyślał, że wpadł na genialny sposób ogrania buka ten nasz Marek Ł. impreza


RE: Wspólna inwestycja - Verb22 - 12-02-2016 20:11

A moja opinia jest tak po przemyśleniach tego wątku. Mover był zadłużony w chwilówkach, więc stworzył typowego ponziaka. Wiadomo, część osób będzie walczyła od odzyskanie 200-400 pln (ograniczenie kwoty inwestycji). Ale większość odpuści. Tym którzy grożą na poważnie odda kase, tym którzy nie (70-80%) - nie odda. Mover spłacił swój dług i teraz ma większą pewność że to może mu ujść płazem (nie wejdzie komornik).


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 12-02-2016 22:36

Dość logiczna wersja. Aczkolwiek, powiedziałbym że 80-90% osób będzie się dopominać o dług. Skoro jest aż tak zadłużony, ciekaw jestem czy wiedzą o tym już jego rodzice.


RE: Wspólna inwestycja - kuli - 14-02-2016 16:37

to i tak zawsze jest do przodu o te 10%+


RE: Wspólna inwestycja - Kiljan - 14-02-2016 17:31

Ja nie wiem dlaczego ciągle przywołujecie tutaj temat jego rodziców, to nie im wpłacaliście pieniądze i to nie rodzice będą Wam je oddawać.
Żadnej inwestycji tutaj nie było, nie sporządziliście z nim żadnej pisemnej umowy więc nie ma mowy o jakiejkolwiek inwestycji, pomijam fakt, że mover nie może obracać waszymi pieniędzmi.


RE: Wspólna inwestycja - lucass9600 - 14-02-2016 22:46

Powiem tak współczuję i dziwię się jednocześnie ludziom ,że nie wytoczyli mu jeszcze sprawy sądowej z tego co czytam miał trochę czasu na spłatę .Wiem suma dość spora ,ale doskonale wiedział na co się pisze biorąc takie pieniądze od ludzi....

Gdyby mu zależało to nie wiem wyjechałby za granicę pracować (bez wykształcenia zasuwając naprawdę ostro od poniedziałku do piątku z nockami i nadgodzinami można 2k wyciągnąć) + informowałby Was na bieżąco ...


RE: Wspólna inwestycja - Tomek93KJ - 15-02-2016 10:23

A ja mam jeszcze jedno pytanie, mover żadnej umowy pisemnej z nikim nie sporządził, czy więc kilka wiadomości PW wystarczyło w sprawie jakichkolwiek roszczeń czy 'inwestycje' userów to zwykła darowizna?


RE: Wspólna inwestycja - mikuss - 15-02-2016 10:33

(15-02-2016 10:23)Tomek93KJ napisał(a):  A ja mam jeszcze jedno pytanie, mover żadnej umowy pisemnej z nikim nie sporządził, czy więc kilka wiadomości PW wystarczyło w sprawie jakichkolwiek roszczeń czy 'inwestycje' userów to zwykła darowizna?

@[Tomek93KJ]

(01-02-2016 10:10)daniel42na napisał(a):  Tylko, że wpłaty nie były żadną pożyczką a "inwestycją" i liczeniem na pomnożenie pieniędzy. Pieniądze nie zostały ani pomnożone ani oddane w terminie, więc tu ma miejsce oszustwo, wprowadzenie w błąd.
Zresztą pierwszy post tematu wszystko obrazuje:
Cytat:oferuję inwestycję ze zwrotem 20% w 2 tygodnie.
Cytat:Proste. Możesz wpłacić do mnie na konto bankowe lub PP kasę (każda kwota)



RE: Wspólna inwestycja - xyourneyx - 15-02-2016 17:14

Jest ktoś obcykany w sprawach sądowych? Jak mam zgłosić to oszustwo? Na komisariat policji iść czy jak?

Z góry dzięki za odpowiedź


RE: Wspólna inwestycja - radek0389 - 16-02-2016 19:24

Jak tylko pchnę swoją sprawę do przodu, to oczywiście podzielę się informacjami w tym temacie. Ale mam prośbę do administracji, po pierwsze należy zbanować movera, trzymanie jego konta wśród żywych jest bezcelowe na ten moment i tak jest nieaktywny.
Po drugie najlepiej jakby ten temat został na czas "rozwiązania" sprawy, zabezpieczony przed ogólnym dostępem, do grupy osób zainteresowanych, tj. oszukanych. Bo co najważniejsze, to uniemożliwi to moverowi śledzenia naszych poczynań, a także nie przeczyta on więcej, że bez podpisanej umowy nie ma żadnej inwestycji, pożyczki i nic mu nie grozi, bo pewnie takie opinie nie działają na niego motywująco na spłatę długów. Lepiej niech chłopak żyje teraz w niepewności i czeka na niespodziankęJerk