Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 10-02-2016 16:35

Ostatnio otrzymałem informację, że Mover zmienił pracę i wypłaty ma w okolicach 15 Lutego.


RE: Wspólna inwestycja - xyourneyx - 11-02-2016 18:39

@Kemesz, myślisz że faktycznie coś ruszy czy to tylko takie bajki?

Zastanawiam się nad wkroczeniem na drogę sądową, jeśli nic nie ruszy.


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 11-02-2016 19:00

Jeśli nie ruszy po 15stym, to wkraczamy.
Ale myślę, że ruszy.


RE: Wspólna inwestycja - nicooo - 11-02-2016 19:30

Od ilu to wy już wkraczacie? sprawa jak dla mnie nie będzie miała końca przy dalszym identycznym postępowaniu z waszej strony.... facepalm


RE: Wspólna inwestycja - Tomek93KJ - 11-02-2016 22:00

Nie chciałbym mieszać się do tematu, który mnie nie dotyczy, ale czy ktoś mógłby obstawić w jaki sposób autor tematu roztrwonił tyle pieniędzy użytkowników? :/


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 11-02-2016 22:33

Z moich informacji - ciągła inwestycja w pożyczki społecznościowe, wypłata zysku z wpłat użytkowników. Klasyczny HYIP. Coś poszło nie tak, za dużo wziął i nagle pozbierało się do spłaty. Obecnie jest zadłużony na naszym forum (podobno na kilku innych), w chwilówkach itd, i w swojej okolicy.


RE: Wspólna inwestycja - Verb22 - 11-02-2016 23:16

(11-02-2016 22:33)Kemesz napisał(a):  Z moich informacji - ciągła inwestycja w pożyczki społecznościowe, wypłata zysku z wpłat użytkowników. Klasyczny HYIP. Coś poszło nie tak, za dużo wziął i nagle pozbierało się do spłaty. Obecnie jest zadłużony na naszym forum (podobno na kilku innych), w chwilówkach itd, i w swojej okolicy.

Pożyczki społecznościowe? Przecież tam zwrot nie sięga chyba więcej niż 1 %, jak mógł więc cudownie rozmnożyć waszą kasę o 20-40 %. Albo koleś jest nieobliczalny albo kręci wałki.


RE: Wspólna inwestycja - flown - 11-02-2016 23:49

Najpewniej przewalił większość na buku.


RE: Wspólna inwestycja - Tomek93KJ - 11-02-2016 23:50

Dziękuję za odpowiedzi, czekam na więcej.
Ponad dwie godziny przeglądałem ten temat i przyznam szczerze że przeraziło mnie to.
Prosiłbym administrację aby nie karała za te posty, chciałbym zrozumieć (chory?) tok rozumowania takiego człowieka.
Kilkadziesiąt stron temu użytkownik Marcel (z pełnym szacunkiem ale nie pamiętam dokładnego nicku, wybacz.) sugerował bukmacherke, ale czy to możliwe że na początku aż tak trafnie typował wyniki? Przecież to aż 20-50% zysku dla inwestora plus zysk dla siebie...


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 12-02-2016 18:44

Do końca nikt nie wie czym zajmował się Mover. Jak to było zaznaczone wyżej, bukami również. Nie ważne czy inwestował w krowy czy w pożyczki. Miał być zysk.