Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - nitram - 13-01-2016 14:35

@[Kemesz] wysłałeś jakieś wezwanie do zapłaty czy inne dokumenty czy sprawa stoi w miejscu ? Kontakt jest z moverem ?
Masz tam całą listę poszkodowanych rozumiem że gg lub telefon do tych osób też masz.
Pytanie czy ktoś z nich jest z okolic miejscowości movera
Włocławek, Płock Warszawa, Torun, Bydoszcz, może wystarczy podjechać tam i porozmawiać z jego rodzicami ?

Ewentualnie można powołać tajnego agenta @[daniel42na] @[surfer0700] żeby wydobył z otchłani internetu jakiś kontakt do rodziców movera ?


RE: Wspólna inwestycja - kuli - 13-01-2016 14:42

Pytalem sie kemesza i jest oszukany ale jednak nie jest...


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 13-01-2016 15:24

@[nitram] Na razie nic nie wysyłałem, kontakt jeszcze jest. Co do listy, posiadam tylko dane do wysyłki pieniędzy do osób poszkodowanych. Z danych kontaktowych rodziców Movera posiadam jedynie adres do niego.

@[kuli] Po prostu jest mi dłużny pieniądze.


RE: Wspólna inwestycja - PanPrezes - 13-01-2016 18:04

Trzeba podjąć konkretne kroki bo z tego nic nie będzie...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: Wspólna inwestycja - kuli - 13-01-2016 19:00

Ostatnie tygodnie w internecie pokazały mi ze takie interesy mieszane zadko kiedy wychodzą na plus.
To jest taka troche chamska mentalność ze oszukać na mniej bo nie chce mu sie zarobic wiecej...


RE: Wspólna inwestycja - radekx662 - 13-01-2016 20:21

coś mu nie wypaliło i tak to się skończyło


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 13-01-2016 23:54

Też mam u niego pieniądze, więc stoję po waszej stronie. Odnosząc się do użytkownika kuli. Nie jest to kwestia oszukania, a faktu że gdzieś stracił pieniądze i nie jest w stanie ich oddać. To, że nie podejmuje on żadnych działań, zwleka i nie daje konkretnych odpowiedzi to już inna droga.

Trzeba podjąć konkretne kroki, bo do niczego to nie doprowadzi w takim tempie. Jak już wspominałem, wiem o ok 19-21 tyś długu. @[nitram] Udzielałeś się w temacie - chcesz jakoś pomóc?

Wszystkie pomysły na windykację są mile widziane.


RE: Wspólna inwestycja - nitram - 14-01-2016 00:09

Nie wiem jak miałbym pomoc, ale propozycje sa takie, w pierwszej kolejności wlasnie skontaktowac sie jakos z jego rodzicami moze to cos pomóc, jak nie to wezwanie do zapłaty albo zglosic na policję, mysle ze po telefonie z policji moze go tez cos ruszyć.


RE: Wspólna inwestycja - Kiljan - 14-01-2016 00:15

Kontakt z rodzicami? Przecież to nie jest dziecko zeby po rodzicach dzwonic, juz dawno powinniscie wyslac wezwanie do zaplaty a potem do sadu a nie sie bawicie


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 14-01-2016 09:16

Moim zdaniem najlepsze na razie będzie wezwanie do zapłaty.