Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 09-05-2015 18:47

Dzięki i zapraszam jeszcze chętnych jak jacyś są.


RE: Wspólna inwestycja - jaremo098 - 11-05-2015 09:11

Wszedłem zobaczymy co z tego wyniknie;d


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 11-05-2015 11:51

Ktoś jeszcze? Dziś ostatni dzień.


RE: Wspólna inwestycja - Adde - 11-05-2015 15:08

Zainwestowałem 2 tygodnie temu, dzisiaj pieniądze wróciły pomnożone, polecam Wink


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 12-05-2015 06:33

Dziś dowiedziałem się, że będę póki co kawałek czasu pracował na miejscu, więc dalej mogę kontynuować swe dzieło Smile
Także post wyżej dotyczący tego że przyjmuję do poniedziałku nie aktualny.
Oferty zarobku pozostają aktualne Smile
W razie czego PW Smile


RE: Wspólna inwestycja - osinex - 12-05-2015 07:27

Hehe poczułem władzę nitrama Big Grin


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 12-05-2015 08:54

Ktoś musi weryfikować prawdziwość Tongue


RE: Wspólna inwestycja - create - 12-05-2015 09:14

Jestem chetny podaj gg na pw odezwe sie po 17Wink


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 12-05-2015 09:20

@[create] poszło PW Smile


RE: Wspólna inwestycja - nitram - 12-05-2015 14:41

MoveR28 pomyślnie zaliczył kolejny poziom weryfikacji Smile
Mam nadzieję że nigdy nie będę musiał wykorzystywać tych wszystkich danych, a jeśli nawet to okażą się rzeczywiscie prawdziwe i istotne w poszukiwaniach.

Chciałbym napisać że śmiało można inwestować, zero ryzyka, jednak życie mnie tego nauczyło aby być przezornym.

Dlatego napiszę tak: na chwilę obecną wszsytko gra jak w zegarku zarówno u mnie jak i u innych użytkowników, co będzie dalej czas pokaże zainwestowałem kolejne 500 zł na miesiąc czasu, zainwestowałem tyle bo tyle jestem gotów stracić gdyby pojawiły sie jakies nieprzewidziane komplikacje.
To samo doradzam innym inwestować tylko tyle ile możemy stracić i nie bedzie to dla nas strata całego majątku ani nie są to oszczędności zgromadzone na opłaty lub przeżycie do kolejnego miesiąca.
Zaznaczam również że to iż korzystam z tej inwestycji nie ma nic wspólnego z tym że w razie niepowodzenia gwarantuje jakies zwroty czy cos podobnego. Wszelkie warunki inwestycji kazdy indywidualnie ustala z autorem tematu.