Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - Polak123 - 14-12-2015 18:33

Temat ucichł? Może jakieś nowe informacje od Movera?? Kontaktował sie z nim ktoś ostatnio?


RE: Wspólna inwestycja - PanPrezes - 14-12-2015 19:14

@[Damkofr] miał jakiś pomysł ale temat również ucichł..


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 14-12-2015 19:28

Jeśli po Nowym Roku Mover nie zmieni tempa spłat, zrobię listę osób o których wiem, wraz z kwotą do spłaty i podziałamy trochę inaczej.


RE: Wspólna inwestycja - xyourneyx - 16-12-2015 21:01

Kemesz, masz jeszcze jakiś kontakt z Moverem?


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 17-12-2015 17:44

Mam, ale dość słaby.

Swoją drogą, czy jest możliwość wystosowania w miarę oficjalnego wezwania do zapłaty dla Movera, na razie bez konsekwencji prawnych? (Jako takie ostrzeżenie)


RE: Wspólna inwestycja - marcel_kk - 17-12-2015 18:05

Jest, pozew zbiorowy i przed sądowne wezwanie do zapłaty.


RE: Wspólna inwestycja - PanPrezes - 17-12-2015 23:29

Ktoś kiedyś wspominał, że jest skłonny odkupić dług od wszystkich i działać w tej sprawie. Ale chyba został od razu spłacony Big Grin


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 18-12-2015 15:13

Szczerze mówiąc nie kojarzę takiej sytuacji. Aczkolwiek odkupienie długu byłoby ciekawą opcją dla osoby, która ma na to środki (kwota poniżej 20 tyś). Jeśli ktoś jest chętny, proszę o kontakt ze mną. Udzielę potrzebnych informacji Smile


RE: Wspólna inwestycja - Mat_pl - 18-12-2015 15:39

Panowie jeżeli kwota nadal jest spora oraz nie chcecie latać po sądach/policji to na Waszym miejscu zwróciłbym się do firm windykacyjnych. Egzekwujcie kwotę inwestycji + procent + za zwłokę a powinna zwrócić się kwota inwestowana bo jakiś procent zabierze firma.

Kilka będzie zainteresowanych na bank, bo robiłem już wywiad jak zaczęły się pierwsze problemy ze spłatami.

W moim przypadku poskutkowało wezwanie do zapłaty wysłane przez mojego prawnika.


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 18-12-2015 19:28

Wysłałeś wezwanie do Movera, czy mówisz o jakiejś innej sprawie? Podziel się jakimiś szczegółami, kosztami itd.