Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 01-12-2015 21:29

Niestety nie wiem.


RE: Wspólna inwestycja - Damkofr - 04-12-2015 23:48

Gdzie sa moje pieniądze??

@[MoveR28] @[Kemesz]


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 05-12-2015 21:22

Może to zabrzmi niegrzecznie, ale nie widzę sensu Twojego pytania.


RE: Wspólna inwestycja - Damkofr - 05-12-2015 21:39

Kto jeszcze nie dostał pieniędzy niech odezwie się w tym temacie mam pewien pomysł.

chyba że @[Kemesz] posiadasz takową liste to wtedy ja odezwe się do każdego może tak będzie łatwiej.


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 05-12-2015 21:57

To może napisz swój pomysł tutaj, a nie baw się w podchody?


RE: Wspólna inwestycja - Damkofr - 06-12-2015 00:35

(05-12-2015 21:57)Kemesz napisał(a):  To może napisz swój pomysł tutaj, a nie baw się w podchody?

Jeśli tak bardzo się troszczysz o Movera to pewnie masz z nim kontakt. Przekaż mu żeby zaczął odsyłać kase ludziom. Nie musze się tłumaczyć tak samo jak mover nie tłumaczy się dlaczego od miesiąca nie wysyła kasy ludziom.
Sprawa dawno przestała mnie śmieszyć a bardziej niż strata kasy boli mnie to że dałem się wyhu***. Strata kasy oczywiście też nie jest bez znaczenia zwłaszcza że jestem na studiach i hajs się przydaje.


RE: Wspólna inwestycja - Karimes - 06-12-2015 11:57

Listę tych którzy nie dostali jeszcze pieniędzy masz stronę wcześniej.


RE: Wspólna inwestycja - xyourneyx - 06-12-2015 12:52

Pisał MoveR gdzieś, że wycofuje się z 30zł za tydzień opóźnienia?
Jeśli będzie tak dalej to sobie za każdy tydzień opóźnienia doliczę te 30zł, bo jak widaç teraz nic go nie motywuje do splacenia kasy.
Jak on jest takim skur***** dla nas to ja dla niego tak samo Smile


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 06-12-2015 14:37

Nie troszczę się o niego, chyba nie zauważyłeś jeszcze, że pomagam Wam. Jaki jest sens 100x pisać do niego, żeby odsyłał kasę ludziom? Jedni cierpliwie czekają a inni robią niepotrzebną dyskusję.


RE: Wspólna inwestycja - Damkofr - 06-12-2015 19:00

Czekałem przecież cierpliwie wiesz ile już czekam pewnie niedługo pewnie pół roku. Spłacał coś powoli siedziałem cicho. Nie spłaca od pewnego momentu nic nie pisze bo ma w d. jak nikt nie porusza tematu. Myślisz że oddał by cokolwiek jeśli gdyby nie posty tutaj. Już ma nawet wyje*** i nie wchodzi na forum.